Żadanie zapłaty wysokiego wynagrodzenia przez radcę prawnego za pismo procesowe, po sprawie

mes500
Posty: 1
Rejestracja: 9 lut 2018, o 22:35

Żadanie zapłaty wysokiego wynagrodzenia przez radcę prawnego za pismo procesowe, po sprawie

Postautor: mes500 » 9 lut 2018, o 22:38

Witam, zgłosiłem się do radcy prawnego, gdyż dostałem wezwanie w charakterze uczestnika w kwestii zniesienia współwłasności domu.

Za pierwszą wizytę, konsultację u niego zapłaciłem 500 zł, za jego reprezentowanie mnie podczas jednej sprawy 400 zł - tutaj wszystko ok, znałem te ceny i zaakceptowałem.

Przez wnioskodawcę złożony był wniosek i na sprawie sądowej mój radca prawny złożył zgodnie z ustaleniami napisaną odpowiedź na wniosek, tutaj o cenie nic nie mówił, wspominał o swojej stawce godzinowej 210 zł/h, nie informował o dodatkowych kosztach odpowiedzi, spodziewałem, że się ta odpowiedź (niezbyt zresztą zawiła) będzie kosztowała maksymalnie 400 zł.. (z takimi stawkami spotykałem się u innych radców) a tutaj pojawiły się schody, gdyż on żąda za nią 1 500 zł, twierdząc, że zajęło mu to 7h, odpowiedź ta zawiera 6 stron.

Uważam to za ewidentne przegięcie.nieustalone z klientem.. proszę o pomoc jak z tego wybrnąć i zapłacić uczciwą cenę, dodam, że nie mam z nim żadnej umowy, rozlicza mnie bez vatu, bez rachunku, jedynie podpisałem pełnomocnictwo do reprezentowaniu w postępowaniu przy zniesieniu współwłasności.

adam343c
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2018, o 14:56

Re: Żadanie zapłaty wysokiego wynagrodzenia przez radcę prawnego za pismo procesowe, po sprawie

Postautor: adam343c » 6 mar 2018, o 14:57

Szukacie kobiet do towarzystwa ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na http://www.citymodelagency.com/ super oferta Pań do towarzystwa z najwyższej półki, jak dla mnie istna rewelacja !

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości