Zapłata za mandat, oraz odpis wyroku nakazwego W

vpirate65

Zapłata za mandat, oraz odpis wyroku nakazwego W

Postautor: vpirate65 » 16 wrz 2015, o 17:32

[QUOTE=vpirate65;3411276]Witam. Mój Ojciec odwołał się w sądzie dąbrowie górniczej, żeby nie zapłacić mandatu za jazdę transporterem na czerwonym świetle. Zostało mu zrobione zdjęcie. Odwołał się i dostał "Doręczenie odpisu wyroku nakazowego W". Jest tam pełno jakiegoś bełkotu i z tego udało mi się wyczytać, że musi zapłacić 280 zł z czego nie jestem pewien. I tutaj są moje pytania:

1. Kiedy najpóźniej muszę zapłacić (bo nie pisze tam)
2. Gdzie mam zapłacić (bo nie pisze)
3. Czy mogę się odwołać, aby odwlec termin zapłaty, bo napewno zapłacę ale chcę jak najpóźniej.
4. Czy jak nie zapłacę to przyjdzie komornik?
5. Czy dobrze obliczyłem kwotę?

Moim celem jest jak najpóźniejsze zapłacenie mandatu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/QUOTE]

mirena

Re: Zapłata za mandat, oraz odpis wyroku nakazwego W

Postautor: mirena » 17 sty 2018, o 17:21

Płacicie mandaty za przekroczenie prędkości? Zwykle mało kto to robi a chyba jednak warto uregulować koszty bo prędzej czy później urząd skarbowy odbierze od nas dług. Tu dowiecie się jak płacić mandat przez internet https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/co-dzieje-sie-jesli-nie-zaplace-mandatu . Bardzo wygodne rozwiązanie, nie trzeba stać w kolejkach na poczcie.

artur550

Postautor: artur550 » 18 sty 2018, o 11:45

ale teraz jest do 14 dni

kolos

Postautor: kolos » 6 lut 2018, o 22:27

Ja polecam się nie spierać, bo niestety potem występują z takiego postępowania same kłopoty - szkoda Pańskiego czasu. Wiele informacji może Pan np. tutaj przeczytać, czym złym to się może skończyć. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/czy-kom ... -alimenty/