Prowadzenie pod wpływem Marihuany

Bartek4231

Prowadzenie pod wpływem Marihuany

Postautor: Bartek4231 » 10 sie 2018, o 16:25

Witam 3 dni temu miała miejsce sytuacja mianowicie jechałem z kolegą ( na miejscu pasażera, samochód należał do mnie ), gdy po chwili nas złapał nieoznakowany radiowóz. Pierwsze standard dokumenciki gasnica trojkat wszystko spoko po czym policjant zabrał kierowce i zapytał mnie czy moge za nimi podjechac kawalek i czy jestem trzezwy odpowiedzialem że nie ma problemu poniewaz ani thc ani alkohol juz na mnie nie dzialal ( spozywalem dzien wczesniej ) (przejechalem jakies 400 metrow za nimi), jak sie okazalo podjechali do drugiego radiowozu bo w Swoim nie mieli narkotestow, oczywiscie koledze wyszlo THC wiec postanowili ze mi tez zrobia i to samo szczerze nie licze ze stezenie bedzie mniejsze niz wykroczenie dlatego moje pytanie brzmi czy jako osoba nigdy nie karana, ucząca sie mam jakies szanse na umozenie tego? Dodam ze w przyszlosci moim malym marzeniem jest zostanie instruktorem jazdy i ze nigdy w zyciu nie wsiadlbym za kierownice wiedzac ze substancje wciaz dzialaja. Dodam rowniez ze w tym swoim protokole policjant zaznaczyl zachowanie normalne schuldny bezproblemowy itd itd. A wyczytalem ze sad bieze pod uwage status spoleczny opinie okolicznosci, natezenie ruchu itd itd.