suplementy na odchudzanie ranking 2016

kulka

Re: suplementy na odchudzanie ranking 2016

Postautor: kulka » 21 maja 2018, o 11:56

Moim zdaniem suplementy to tylko uzupełnienie diety a nie złoty środek jak większość myśli.

Ailis

Postautor: Ailis » 28 maja 2018, o 11:36

Również jestem na diecie. Początki były bardzo trudne. Byłam przyzwyczajona do napojów gazowanych , słodyczy i tłustych przekąsek. Jednak z czasem jak je ograniczałam to coraz mniej mi ich brakowało. Człowiek potrafi się uzależnić od cukru i tak było w moim przypadku. Jednak rzuciłam i aktualnie już nie chce mi się jeść tyle cukru ile w przeszłości. Ale do tego też brałam suplement diety który wspomaga odchudzanie i ćwiczenia. Jeśli chodzi o dobry suplement to warto poczytać o Fast Burn Extreme na stronie żyj zdrowiej

marek859

Postautor: marek859 » 3 cze 2018, o 15:25

Oprócz suplementów jest jeszcze coś takiego, jak zdrowe odchudzanie, za pomocą ziół odchudzających. Są takie zioła, które naprawdę pomogą w naturalny sposób i są nimi np. czystek, mięta, zielona herbata. Więcej na ten temat przeczytacie sobie na stronie https://www.wapteka.pl/blog/artykul/spr ... chudzajace Ja zacznę z niej korzystać, bo można znaleźć naprawdę wiele ciekawych informacji o swoim organizmie.

Agiation

Postautor: Agiation » wczoraj, o 15:52

Ja nie biorę żadnych suplementów na odchudzanie. Wystarczy mi, że zdrowo się odżywiam, nie głoduje się a chudnę i widzę efekty :)
...lenistwo jest jakby błogością duszy, którą koi ze wszystkich jej strat i zastępuje jej wszystkie dobra.