Zgłoszenie kradzieży

sla152

Zgłoszenie kradzieży

Postautor: sla152 » 22 sie 2014, o 20:45

Na początku lipca tego roku zgłosiłem na policję o dokonaniu kradzieży , w której ja jestem poszkodowanym . Spisali zeznania itd . Po 6 dniach odnalazłem skradzioną mi rzecz w internecie , wystawioną na sprzedaż . Udałem się na komendę złożyć zeznania że rzecz wystawiona na sprzedaż należy do mnie . Powiedzieli że sprawdzą itd . W ciągu 2 tygodni ze 3 razy dzwoniłem i zbyt dużo się nie dowiedziałem , proszę czekać , być cierpliwym wszystko będzie dobrze . Nawet dzwoniłem do złodzieja czy rzecz nadal jest na sprzedaż itd . Mało tego złodziej , ponownie wystawił kradzioną rzecz na sprzedaż . Znany jest mi adres złodzieja i nr . tel . Od kradzieży w pierwszych dniach września miną 2 miesiące . Nie wiem na co policja czeka , co oni robią tak długo . Rzecz którą mi skradziono rozpoznaje około sześć osób . Wartość około 3 tyś złotych .

sla152

Re: Zgłoszenie kradzieży

Postautor: sla152 » 25 sie 2014, o 22:03

Dowiedziałem się że policja obserwuje złodzieja , czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie jak długo to może trwać ?

Lexy
Kontaktowanie:

Postautor: Lexy » 27 sie 2014, o 09:33

Znając tempo działania naszych dzielnych policjantów to prędzej złodziej zrezygnuje z wystawiania ponownych aukcji niż oni zadziałają.
Możesz zawsze napisać skargę do komendanta.

Teshawar

Postautor: Teshawar » 23 paź 2014, o 14:41

Od kradzieży w pierwszych dniach września miną 2 miesiące . Nie wiem na co policja czeka , co oni robią tak długo . Rzecz którą mi skradziono rozpoznaje około sześć osób
You can try out our Pass4sure 400-051 Dumps and latest testking to get high flying success in final Boston Conservatory and ASQ exams. Our selftestengine is also very University of Chicago

mypslgate
Kontaktowanie:

Postautor: mypslgate » 31 sty 2018, o 09:41

Dzień dobry panie,
     Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Mój przyjaciel mówi mi, że to wspaniałe forum informacji.
Pakistan Super League is a men's professional Twenty20 cricket league. Buy PSL 2018 Final Ticket Online and Enjoy he Matches in Ground