Zakup mieszkania pod wynajem

pawjol

Re: Zakup mieszkania pod wynajem

Postautor: pawjol » 26 paź 2017, o 14:11

Taka inwestycja to bardzo dobry pomysł i gwarant na przyszłość. Fajna sieć budynków powstaje teraz w okolicach Warszawy, Wola, Ursynów, Bemowo. Jeśli interesują kogoś te okolice to zachęcam do zapoznania się z oferty firmy deweloperskiej Nexity - http://nexity.pl/

bulee

Postautor: bulee » 27 gru 2017, o 22:47

fajne też mieszkania można znaleźć na rynku wtórnym, w sumie myślę że skoro mają być one pod wynajem to nawet lepiej brać takie niż od dewelopera dopiero co powstałe. jak coś to zostawiam namiar na pośrednika Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624), ma biuro w Wilanowie i też tę dzielnicę zna najlepiej, praktycznie każdy jej kąt. może śmiało coś doradzić jeśli chodzi o odpowiednią lokalizację

vika

Postautor: vika » 31 sty 2018, o 09:14

Zdecydowanie Trójmiasto i okolice, to dobra lokalizacja na zakup mieszkania pod wynajem.
Ciekawą opcją jest inwestycja w apartamenty, to dobry model biznesowy - połączenie inwestycji w przyszłość i lokaty kapitału. Apartamenty znajdują się blisko morza, w niewielkiej odległości od Gdyni, w uroczej miejscowości Mechelinki.

kolos

Postautor: kolos » 20 kwie 2018, o 22:12

Ja zainwestowałem w mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Tutaj jest na to ogromny popyt, ale oczywiście wybór oferty nie może być przypadkowy. Biuro nieruchomości ABC Dom, z którym współpracowałem znalazło dla mnie bardzo korzystną ofertę mieszkania w samym centrum. Dzięki temu mieszkanie jest atrakcyjne dla wynajmujących, a moja inwestycja się opłaca.

HeadPhoneR

Postautor: HeadPhoneR » 23 kwie 2018, o 19:14

To się w ogóle opłaca? Nie wydaje mi się...

myszaa

Postautor: myszaa » 4 paź 2018, o 16:16

Może się opłacać, jeżeli zakupi się dom/mieszkanie w strategicznej lokacji (blisko głównych stacji komunikacji miejskiej, uczelni itp.) A tak ogólnie co do wyboru miejsca zamieszkania (zarówno w skali Polska i w skali świat) ostatnio czytałam tutaj: http://lazybear.pl/nie-wiesz-gdzie-zyc-ta-aplikacja-wybierze-za-ciebie/ o fajniej aplikacji która bierze pod uwagę nasze preferencje i wyszukuje najlepsze lokacje :D troche się tym już pobawiłam

Bertyl555

Postautor: Bertyl555 » 11 paź 2018, o 19:42

Chciałbym Wam polecić bardzo interesującą oferte, która znajdziecie na stronie https://www.inpro.com.pl/oferta/mieszka ... partamenty. Uwazam, ze maja najlepszą oferte mieszkan, lokali w trójmiescie. Jezeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie, polecam i pozdrawiam .

PauWoj

Postautor: PauWoj » 12 paź 2018, o 10:59

Mieszkania pod wynajem to bardzo dobra inwestycja, szczególnie w dużych miastach. Należy tylko wziąć pod uwagę ryzyko ewentualnych szkód np. jeśli mają to być mieszkania studenckie.