Otwarcie działalnośći gospodarczej

Timolannister

Re: Otwarcie działalnośći gospodarczej

Postautor: Timolannister » 3 sty 2017, o 12:46

mało osób będzie od Ciebie kupować chyba, że będziesz miał naprawdę przebitkę cenową na rynku bo są strony typu g2a czy lowcy gier gdzie szukasz najtańszych pewniaków.

większość i tak gra na piratach

povica

Postautor: povica » 4 sty 2017, o 12:44

Klucze do gier steamowych możesz sprzedawać (robi to wiele firm), ale należy pamiętać, że nie możesz udostępniać konta użytkownikom bo konto zostanie zbanowane (taki proceder jest na Allegro, gdzie grę możesz "kupić" za 5zł). Życzę powodzenia, bo rynek sprzedaży gier w Polsce nie jest mały, a liczy się i tak cena.

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 21 lut 2017, o 18:06

Myslę, żę warto pomęczyć się z niektórymi problemami, ponieważ mimo iż własna działalność to dużo obowiązków ale tez sporo wolności. Dodatkowo oferuje mnóstwo udogodnień. Ja np skorzystałam z leasingu na kupno nowego samochodu leasingbezbik.com.pl/ , który był mi niezbędny do prowadzenia firmy.

horse

Postautor: horse » 3 mar 2017, o 20:45

W prawie polskim funkcjonuje kilka definicji działalności gospodarczej. najczęściej to zarobkowa działalność wytwórcza, budowlana, handlowa, usługowa oraz poszukiwanie, rozpoznawanie i wydobywanie kopalin ze złóż, a także działalność zawodowa, wykonywana w sposób zorganizowany i ciągły. W razie problemów czy porady polecam dobrą kancelarię prawną Prawo gospodarcze Poznań Łódź adwokat prawnik radca prawny która Wam pomoże za pomocą porady prawnej.
Kancelaria adwokatów radców prawnych prawników Poznaniu Łodzi

czekoladowy15

Postautor: czekoladowy15 » 5 mar 2017, o 19:28

Jak już otwierać sklep to najlepiej lokalny i to jeszcze pod sprawdzoną marką. Dla Ciebie dobrym rozwiązaniem mogłaby okazać sie franczyzna. Może sklep spożywczy to dobry pomysł? Akurat sieć Polska Chata chatapolska.pl/franczyza.html , ma dobrą ofertę współpracy. Po za tym można zauważyć ilu jest teraz chętnych na polskie, regionalne produkty

monimm82

Postautor: monimm82 » 29 mar 2017, o 11:13

Jak najbardziej polecam, tylko trzeba niestety wstrzelić się z produktem/usługą lub w przypadku lokalnych biznesów z miejscem. Polecam wam rozejrzeć się po okolicy, może znajdziecie super miejsce na sklep spożywczy. Na tym można dużo zarobić. A z franczyzą rabat-detal.pl/ otworzenie takiego punktu wcale nie jest aż tak trudne i nie pochłonie masę waszych funduszy.

margo903

Postautor: margo903 » 22 kwie 2017, o 09:19

Wydaje mi się, że w większości działalności potrzebne są urządzenia pomocne w sprzątaniu firmy. Ofertę fajną ma firma Dawo ja tam zawsze znajduje fajne propozycje godne uwagi. Ostatnio widziałam fajne szorowniki takie jak tutaj: dawo.com.pl/kategoria-produktu/szorowarki-i-polerki-jednotarczowe/szorowarki-i-polerki-jednotarczowe-viper . Do powierzchni różnego rodzaju się nadają wspaniale.

norbert546

Postautor: norbert546 » 28 kwie 2017, o 17:34

w polsce to jest nieopłacalne

promot
Kontaktowanie:

Postautor: promot » 1 maja 2017, o 21:17

W naszym kraju można otworzyć działalność lecz trzeba dobrze zastanowić się nad finansowaniem i pierwszych latach życia naszego biznesu.

koszalka

Postautor: koszalka » 5 maja 2017, o 06:09

Jak prowadzi się działalność jednoosobową, dajmy na to w domu, to warto wynająć sobie magazyn. Wydaje mi się, że na początek to bardzo dobre rozwiązanie, można tam przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy w tym towar, dokumenty itp. Rzućcie okiem na artykuł rp.pl/Dobra-Firma/170429974-Duet-idealny-magazyn-do-wynajecia-i-wlasna-dzialalnosc-gospodarcza.html#ap-1 tam znajdziecie informacje na ten temat.