mechanik zepsuł mi auto

yuriyay

mechanik zepsuł mi auto

Postautor: yuriyay » 5 kwie 2017, o 20:26

witam , chciałam zapytać czy mogę oczekiwać jakiegoś przepisu na popsute przez mechanika auto? Pojechałam kupionym 3 msc temu , sprawnym autem wymienić filtry i olej w piątek i nim już nie wyjechałam. dziś jest środa i nadal nie mam auta. Człowiek który wymieniał filtry nie mógł auta odpalić po wymianie filtru oleju. Zaczął gazowac aż w końcu padł akumulator i pozniej rozrusznik. Jak powiedział ten pan to rozrusznik był do wymiany tak czy siak. odwiozl mnie do domu i powiedział że obok mechanik zrobi mi to auto w poniedziałek. Do dziś auta nie mam i teraz pytanie kto ma zapłacić za naprawę? jak to ugryźć ? Mąż martwi się ze mógł pójść też silnik a to jest spory koszt. Czy temu koledze mechaników który naprawia mi auto mogę nie zapłacić i kazać uregulować koszty Panu od oleju? Policja coś może w takim wypadku ? jutro się tam wybieram i już się pogubilam co mam mówić.

prawnik-bonda

Re: mechanik zepsuł mi auto

Postautor: prawnik-bonda » 7 kwie 2017, o 14:49

CO masz mówić? Nie ukladaj sobie historyjek co masz powiedzieć, tylko opowiedz co się stalo. Tak samo jak tutaj. Jak policjant będzie mieć jakieś wątpliwości czy niejasności, to się ciebie o to na spokojnie zapyta.

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » 18 paź 2018, o 18:54

Zdarza się, że mechanicy coś psują ,a my za to płacimy. Skąd wiem ? Bo mój mąż jest mechanikiem w połowie ;). I pracuje od dawna na stacji diagnostycznej. Nie raz opowiada, że szef kazał to, czy tamto dopisać. Ech, no tak już jest i nic z tym nie zrobimy. Ciekawa jestem, czy zamówią mi ten olej silnikowy www.mihel.pl na wymianę, bo innego nie chcę. Mogą nie mieć w swoich hurtowniach.

Ertol21

Postautor: Ertol21 » 9 lis 2018, o 19:46

A była spisana umowa?

__

pogotowie zamkowe Łódź

boszka3

Postautor: boszka3 » 13 lis 2018, o 14:19

Bizneswoman pisze:Zdarza się, że mechanicy coś psują ,a my za to płacimy. Skąd wiem ? Bo mój mąż jest mechanikiem w połowie ;). I pracuje od dawna na stacji diagnostycznej. Nie raz opowiada, że szef kazał to, czy tamto dopisać. Ech, no tak już jest i nic z tym nie zrobimy. Ciekawa jestem, czy zamówią mi ten olej silnikowy http://www.mihel.pl na wymianę, bo innego nie chcę. Mogą nie mieć w swoich hurtowniach.

Dobre oleje silnikowe są też na http://olbromski.pl/ :) Według mnie warto się z tą ofertą zapoznać :)
Przyjemność jest początkiem i celem życia szczęśliwego - Epikur

Tomasz

Postautor: Tomasz » 18 lis 2018, o 20:37

Czujesz się zawiedziony/a postawą organów ścigania, brakiem zaangażowania w postępowanie i wykonanymi czynnościami, które nadal nie wyjaśniają okoliczności sprawy?

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci:
-wyjaśnić wszystkie okoliczności sprawy, w szczególności w sprawach nieumyślnego spowodowania śmierci,
- dzięki Naszym specjalistom z zakresu badań: biologicznych, daktyloskopijnych, fizkochemicznych, informatyki śledczej i wielu innych dziecin, podejmiemy lub wznowimy zakończone postępowanie,
- zgromadzimy odpowiedni materiał dowodowy uzasadniający podejrzenie popełnienia przestępstwa,

Zapraszamy do kontaktu:
+48 889 836 863 lub +48 506 258 122

Korsarz

Postautor: Korsarz » 14 gru 2018, o 16:03

Też miałam podobną sytuację i w dodatku akumulator tak mi padł, że już jest nie do użycia. Zupełnie nie wiem dlaczego. Muszę kupić nowy i do niego oczywiście prostownik. Znacie się trochę na takich ładowarkach? Tu znalazłam świetne Prostowniki do akumulatorów . Bardzo mi się przyda taka ładowarka, szczególnie teraz w okresie jesienno- zimowym. Jak sądzicie, którą najlepiej kupić?