rachunek

annamajchrzak

rachunek

Postautor: annamajchrzak » 4 paź 2013, o 09:01

Pomocy, dostałam rachunek za prąd w wysokości 2790. Złożyłam reklamacje, panowie badajacy licznik stwierdzili, ze zawyża on zuzycie pradu o conajmniej 10 % i wysłali licznik do diagnozy. Stwierdzono jednak, że licznik działa prawidłowo i obciążono mnie dodatkowymi kosztami. Chce zaznaczyć, że mieszkam w mieszkaniu 30m, uzywam tylko komputera, laptopa, lodówki i pralki no i oczywiscie zarówek. Nie możliwe jest takie zużycie prądu. Dodatkowo sama wychowuje 2 dzieci i zyjemy tylko z ich alimentów i nie mam z czego opłacić rachunku. Gdzie zwrócić sie o pomoc? Jak sprawdzić skad taki rachunek? czy mozna jakos wstrzymac odciecie pradu? (zostane bez pradu i ogrzewania, piecyk gazowy jest na prad). Pomocy!

nejman

Re: rachunek

Postautor: nejman » 6 gru 2013, o 11:36

Najlepiej napisz reklamacje do Energetyki

bartlomiejb

Postautor: bartlomiejb » 6 gru 2013, o 15:08

Ja również uważam, że najlepiej byłoby się w tym przypadku skontaktować z administracją.

Kaptan

Postautor: Kaptan » 20 gru 2017, o 14:06

łooo... masakra... i jak to się skończyło? u nas w DOMU płaciliśmy po 600zł rachunki i uważałam ze to dużo (dlatego też zdecydowaliśmy się na instalację fotowoltaiczną) ale taka kwota? nie zazdroszczę :(