regulamin serwisu internetowego

odwiedz.to

regulamin serwisu internetowego

Postautor: odwiedz.to » 14 cze 2014, o 16:15

Witam,
Zakładam nowy serwis internetowy, w którym zarejestrowani (i nie tylko) użytkownicy będą dodawać miejsca do oceny przez innych. Regulamin, którego potrzebuję powinien regulować kwestie związane z dodawaniem miejsc przez użytkowników, ale także restauratorów, właścicieli klubów. Samo dodawanie miejsc jest bezpłatne, płatna będzie reklama w serwisie. Dodatkowa kwestia, którą chciałbym zamieścić w regulaminie: użytkownik dodając zdjęcia do naszego serwisu zaświadcza, że ma do niego pełne prawa i przekazuje te prawa również nam. Czy taki wpis jest dozwolony? Czy do zamieszczenia regulaminu potrzebuję działalności gospodarczej? Planowałem ją założyć dopiero w momencie, gdy będę miał pierwsze oferty biznesowe. Chciałbym zlecić komuś kompetentnemu napisanie dla mnie takiego regulaminu, więc jeśli ktoś chciałby się tego podjąć, proszę o prywatną wiadomość. Ile kosztuje taka usługa? ;)

tymek_w
Kontaktowanie:

Re: regulamin serwisu internetowego

Postautor: tymek_w » 17 cze 2014, o 11:46

W sprawie napisania regulaminu najlepiej udaj się do prawnika w Twojej okolicy lub poszukaj w internecie biura, które zajmuje się pisaniem regulaminów dla stron i sklepów internetowych. Napisanie regulaminu to bardzo poważna sprawa, a więc byś nie ponosił wielkich szkód, lepiej zgłoś się do specjalisty i szczegółowo opowiedz o swoim zapotrzebowaniu.

nowiciuszbiznes

Postautor: nowiciuszbiznes » 30 cze 2014, o 13:44

Witam, chciałbym założyć sklep Internetowy i sprzedawać podobną biżuterię jak na zozodesign.pl/index.php/kolekcje-zozo-design/kolekcja-just-you/lancuszki-i-bransoletki-srebrne . Czy muszę mieć założoną działalność gospodarczą abym mógł sprzedawać w internecie? chciałbym na początku sprzedawać 5-10 produktów. I nie wiem czy przy płatności za prowadzenie działalnośći 400 zł miesiecznie się utrzymam. Czy jest jakaś granica dochodowa gdzie mogę uzyskać za sprzedanie produktów w sklepie internetowym bez DG.

zylaczek11

Postautor: zylaczek11 » 30 cze 2014, o 14:48

Odnośnie działalności gospodarczej nie jestem pewien, jednakże zawsze możesz sprobować na samym początku prowadzić daną działalność na allegro. Może być to dla Ciebie najlepsze na początek gdyż wtedy sprawdzisz jak będzie wyglądać sprzedawalność twojego towaru w praktyce - czy będzie duży popyt na to czy mały a dopiero później, kiedy efekty będą zadowalające dla Ciebie, premyślisz kwestię, którą przed chwilą poruszyłeś

wonder88

Postautor: wonder88 » 21 lis 2016, o 11:43

mój mąż regulamin zamawiał w GP Kancelarii Radców Prawnych krakowskiej. Zobacz sobie moze u nich . Mają w ofercie regulaminy portali, serwisów, aplikacji mobilnych oraz tłumaczeń . Dobre ceny, dobra współpraca. My akurat jesteśmy z poza Krakowa toteż kontaktuje się mąz z nimi jedynie telefonicznie i mailowo. I daje rade solidnyregulamin.pl/
A wiadomo w dzisiejszych nieuczciwych czasach dobry regulamin to podstawa