Strona www kilka pytań

Drakhtul

Re: Strona www kilka pytań

Postautor: Drakhtul » 16 gru 2014, o 10:30

A myslalem ze wiem wiedziec na ten temat, olsniliscie mnie, dzieki! :)
nie.

migal

Postautor: migal » 18 gru 2014, o 14:50

w końcu znalazłem to czego szukałem :)

Mistroz

Postautor: Mistroz » 29 gru 2014, o 14:32

Ja również dziękuję za wyczerpujące informacje. Zbiór ciekawych informacji.

orianna

Postautor: orianna » 6 sty 2015, o 15:39

Co mogę zrobić jak zakupiłem towar ze sklepu np plastry do kinesiotapingu i go nie otrzymałem ? nie ma kontaktów ze strony właścicieli nie odbierają telefonów... Fakt ze to są bardzo małe sumy ale moim zdaniem nie powinno być takich rzeczy w sieci.. Zastanawiam się jak wy sobie radzicie z takimi rzeczami. Dla mnie może kupno plastrów to nie dużo jednak denerwuje mnie coś takiego że muszę czekać na coś bardzo długo.. Nie irytuje was też to?
Ostatnio zmieniony 13 paź 2015, o 15:21 przez orianna, łącznie zmieniany 1 raz.

wosko

Postautor: wosko » 15 sty 2015, o 17:07

Możesz coś takiego Orianna zgłosić do praw konsumenta albo rejonowych sądów online.
Cześć właśnie Chciałem w sklepie internetowych ruszyć ze sprzedażą w winach słodkich http://winotokaj.pl/4-wina-slodkie . Byl by to mój pierwszy produkt który bym sprzedawał. Reszta produktów jest na wstrzymaniu. Słyszałem iż sprzedaż alkoholi w sieci jest zabroniona. Jak Mogę rozwiązać ten problem? Macie jakieś pomysły? Generalnie wina słodkie stanowią 50% moich przychodów dlatego zależy mi na tym. Zrobiłem formularz dzięki temu nie będzie koszyka na sklepi czy takie rozwiązanie rozwiąże problem odnośnie sprzedaży alkoholów w sieci?