Strona 1 z 2

strona internetowa a banner outdoor

: 2 lip 2011, o 17:02
autor: biki
Witam !
Moja sytuacja wygląda następująco:
Posiadam stronę internetową (regionalny katalog firm).
Chciałbym zacząć go reklamować i mam plan aby na płocie mojego domu wywiesić banner 160cm x 80cm. Słyszałem pogłoski że to jest niezgodne z prawem. Aha, chciałem dodać, że nie prowadzę żadnej działalności oraz jestem niepełnoletni.

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 4 lip 2011, o 14:47
autor: Kasiek
Hm... Rozumiem, że z tego katalogu firm masz jakieś zyski? A czy Twoi rodzice uwzględniają to przy rozliczeniu podatku?
Poza tym nie jestem pewna, ale przy stałym świadczeniu usług powinna być założona działalność gospodarcza nawet, jeśli jesteś małoletni (wtedy chyba w Twoim imieniu może założyć rodzić, ale to trzeba by gdzieś popytać jeszcze).

Co do samego bannera, to jeśli nie zasłania okien, a to na czym go wieszasz należy do Ciebie, to wydaje mi się, że nie powinno być problemów.

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 20 lis 2017, o 14:40
autor: Fleksos
Super ;) Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone informacje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 29 gru 2017, o 19:55
autor: Gardian
Według mnie dobra strona internetowa obroni się sama i nie trzeba wtedy żadnych bannerów :) Oczywiście musi być stworzona przez profesjonalistów, bo tylko wtedy może wyglądać elegancko i nowocześnie! Dlatego moją stronkę www stworzyła agencja marketingowa http://specialspace.pl/ . Jestem bardzo zadowolony z ich oferty i usługi, którą dla mnie wykonali. Jak będę miał potrzebę, to na pewno zgłoszę się do nich w przyszłości, bo wiem że tworzą też sklepy internetowe :)

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 4 mar 2018, o 15:40
autor: kolos
Jak już zakladasz firme to pomyśl też o dobrej nazwie dla niej od razu https://nazwane.pl/pl/nazwa-dla-firmy/2,17,24. To wtedy Twój adres www tez będzie dobrze wyglądał ;)

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 7 mar 2018, o 15:49
autor: Brunon99
Jeśli chcecie storzyć sobie stronę internetową to polecam wejść na https://stronywarszawa.pl/ i zapoznać się z usługami tej firmy. Myśle, że nie jedną osobę to zainteresuje, ponieważ mają przyzwoite ceny, a jakość usług naprawdę świetna.

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 10 mar 2018, o 11:02
autor: mukeiei
Hello, I'm glad to know you. I'm here for the first time. I will keep track of your work.

คาสิโน

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 16 mar 2018, o 23:02
autor: Gardian
Przy stronach internetowych bardzo ważne jest to, żeby były w pełni responsywne. Moja pierwsza strona www, a właściwie to pierwsza strona mojej firmy, nie spełniała tego warunku. Przez to traciłem wielu potencjalnych klientów, którzy nie mogli otworzyć mojej strony na swoich telefonach :( Poprosiłem o pomoc https://specialspace.pl/ , którzy stworzyli dla mnie nową, w pełni responsywną stronę internetową. Dzięki temu biznes kręci się o wiele lepiej! :)

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 24 mar 2018, o 19:56
autor: marek859
Przy stronach internetowych, a konkretniej przy sklepach internetowych potrzebny jest dobry system płatności, bo to świadczy o jakości naszego sklepu. Wiem, że wielu z Was właśnie o sklepach tutaj pisało. Ja jednak zawsze się zastanawiam jak wyglądają rozliczenia w przypadku takiego systemu, jak wygląda księgowość? Może Wy wiecie? Bo podoba mi się ten system dostępny tutaj, bo bardzo fajnie działa.

Re: strona internetowa a banner outdoor

: 27 mar 2018, o 10:23
autor: Rymwid2
Nie wiem czy wiecie ale na http://benmar.com.pl/chemia-budowlana.html znajdziecie świetny spis firm, które sprzedają materiały budowlane. Uważam, że nie jedna osoba się tym zainteresuje, bo to na pewno przyspieszy znalezienie odpowiedniej firmy.