strona internetowa a banner outdoor

biki

strona internetowa a banner outdoor

Postautor: biki » 2 lip 2011, o 17:02

Witam !
Moja sytuacja wygląda następująco:
Posiadam stronę internetową (regionalny katalog firm).
Chciałbym zacząć go reklamować i mam plan aby na płocie mojego domu wywiesić banner 160cm x 80cm. Słyszałem pogłoski że to jest niezgodne z prawem. Aha, chciałem dodać, że nie prowadzę żadnej działalności oraz jestem niepełnoletni.

Kasiek

Re: strona internetowa a banner outdoor

Postautor: Kasiek » 4 lip 2011, o 14:47

Hm... Rozumiem, że z tego katalogu firm masz jakieś zyski? A czy Twoi rodzice uwzględniają to przy rozliczeniu podatku?
Poza tym nie jestem pewna, ale przy stałym świadczeniu usług powinna być założona działalność gospodarcza nawet, jeśli jesteś małoletni (wtedy chyba w Twoim imieniu może założyć rodzić, ale to trzeba by gdzieś popytać jeszcze).

Co do samego bannera, to jeśli nie zasłania okien, a to na czym go wieszasz należy do Ciebie, to wydaje mi się, że nie powinno być problemów.

Fleksos

Postautor: Fleksos » 20 lis 2017, o 14:40

Super ;) Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone informacje. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Jeżeli musisz wybrać między czymś mającym kształt i czymś pozbawionym kształtu, wybierz to, co pozbawione kształtu.

Gardian

Postautor: Gardian » 29 gru 2017, o 19:55

Według mnie dobra strona internetowa obroni się sama i nie trzeba wtedy żadnych bannerów :) Oczywiście musi być stworzona przez profesjonalistów, bo tylko wtedy może wyglądać elegancko i nowocześnie! Dlatego moją stronkę www stworzyła agencja marketingowa http://specialspace.pl/ . Jestem bardzo zadowolony z ich oferty i usługi, którą dla mnie wykonali. Jak będę miał potrzebę, to na pewno zgłoszę się do nich w przyszłości, bo wiem że tworzą też sklepy internetowe :)