Strona 1 z 1

Drzwi pasywne

: 31 sty 2019, o 19:49
autor: Nikodem65
Co sądzicie o drzwiach pasywnych? To całkiem ciekawe rozwiązanie w nowoczesnym budownictwie. Znalazłem coś takiego https://mikea.eu/product/thermika-pasiv/ wydają się dobrym rozwiązaniem w budownictwie mieszkaniowym.

Re: Drzwi pasywne

: 23 mar 2019, o 21:41
autor: doran
Do porządnych drzwi to koniecznie dobry dzwonek by się przydał. Teraz popularne są https://interblue.pl/dzwonki-do-drzwi-b ... dowe,c,15/ , z uwagi na szybki montaż bo nie wymagają dodatkowego okablowania. Po co sobie utrudniać pracę, skoro można ułatwić. Nawet wybierając tego typu dzwonek.

Re: Drzwi pasywne

: 6 kwie 2019, o 17:32
autor: Gardian
Generalnie drzwi to bardzo ważna rzecz w wyposażeniu w domu. Przynajmniej ja przykładałam do nich dużą wagę :) Lubię, jeśli drzwi dobrze wygłuszają i wyglądają nowocześnie. I dokładnie takie drzwi udało mi się kupić w http://krakow-zakopianska.grupafachowiec.eu/ . I to w naprawdę atrakcyjnych cenach!

Re: Drzwi pasywne

: 7 kwie 2019, o 09:18
autor: romek4
Teraz za dobre drzwi pasywne płaci się bardzo dużo pieniędzy.Ja o tym naprawdę wiem bardzo dobrze.Nawet za dobrze.

Re: Drzwi pasywne

: 24 sie 2019, o 10:34
autor: KonradSkal
Jeśli szukasz dobrych drzwi to zajrzyj tutaj: http://www.thermofasada.pl/oferta/drzwi/ Sam od nich zamawiałem drzwi antywłamaniowe. Polecił mi je jeden policjant, po tym jak badał sprawę włamania do mojego mieszkania. Mówił, że takie mieszkania jak moje często padają ofiarą włamywaczy, bo słabe drzwi są zachętą dla takiego kryminalisty i to po drzwiach często dobierają sobie cele :(

Re: Drzwi pasywne

: 29 lis 2019, o 13:11
autor: loska36
Krakowski Kenbud ma dobra ofertę drzwi zewnętrznych najlepszych producentów. Mówiąc o drzwiach pasywnych ważne są nie tyle same drzwi, co odpowiedni montaż i właśnie na to trzeba uważać, a nie wszyscy potrafią takowy umiejętnie przeprowadzić.