Oszustwo w grach internetowych

Marcink271

Oszustwo w grach internetowych

Postautor: Marcink271 » 20 paź 2018, o 07:50

Witam. Wiem ze niektorym wyda sie to smieszne ale mamy XXI a nigdzie nie moge znalezc informacjinna temat oszustwa w gravh internetowych. Oszustwo dotyczy administratorow pewnej gry w ktora gram. A mianowicie zostalo zablokowane mi konto bez oczywiscie podania jakiejolwiek przyczyny. Piszac do supportu doatalem odpowiec ze blokada jest za niedozwolony transfer wirualnej waluty w grze miedzy kilkoma postaciami uzywajacymi tego samego ip. I rzeczywiscie mam kilka postaci. Ale jest taka mozliwosc gdyz rozpoczynajac gre mozesz na jednym emailu stworzyc 6 postaci. W grze nie ma zadnego regulaminu gry ani zadnych informacji co jest dozwolone a co nie. Czy w takim wypadku administratorzy nie majac regulaminu obowiazujacego w grze moga egzekwowac jakies zasady?? Czy blokada konta jest bezprawnym dzialaniem skoro jest mozliwosc na jednym emailu posiadania kilku postaci. Ps. Dodam jeszcze ze na ta gre wplacilem nieznaczna sume pieniedzy.

Pakosz23

Re: Oszustwo w grach internetowych

Postautor: Pakosz23 » 8 lis 2018, o 20:52

Dlatego też nie rozumiem czemu ludzie wierzą w gry internetowe.