Kantor internetowy

thakita4025

Kantor internetowy

Postautor: thakita4025 » 28 lut 2018, o 23:45

Wydaje mi się, że kantory stacjonarne powoli odchodzą już do lamusa, ponieważ nie są w stanie sprostać wymaganiom klientów. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się kantor online, ponieważ oferuje znacznie lepsze kursy oraz wygodę, gdyż nie trzeba nawet z domu wychodzić, żeby wymienić pieniądze :)

Roman40

Re: Kantor internetowy

Postautor: Roman40 » 14 mar 2018, o 23:26

Niby ta sama branża ale jednak inny rynek, tak jak np. sklepy stacjonarne vs internetowe. Jedne i drugie na brak klientów nie narzekają i swobodnie działają obok siebie. Osobiście wolę jednak wymieniać przez kantor online gdyż praktycznie na wszystko brakuje mi czasu, a wymiana waluty w tej formie trwa kilka minut i mogę być zarówno w domu, w pracy jak i w trasie. Wystarczy teraz net w telefonie żeby skorzystać z usługi.

Maniekk

Postautor: Maniekk » 18 maja 2019, o 19:02

Kantory internetowe są bardzo fajnym rozwiązaniem w szczególności dla osób, którym zależy na czasie i dobrym kursie wymiany. Ja zazwyczaj wszelkie transakcje wykonuję w kantorze internetowym https://cinkciarz.pl/ właśnie ze względu na te aspekty, o których tu wyżej pisałem. Już nawet nie pamiętam kiedy miałem okazję bywać w kantorze stacjonarnym.

kingston

Postautor: kingston » 4 cze 2019, o 05:52

Nie jestem zbytnio przekonana do kantorów internetowych

Lutherka

Postautor: Lutherka » 17 cze 2019, o 12:32

Dla mnie to bardzo wygodna opcja. Korzystam z Kantor.pl i z wymiany walut w kantorach stacjonarnych zrezygnowałam już całkowicie. Jest szybko, wygodnie, a w niektórych przypadkach też taniej :)

Maniekk

Postautor: Maniekk » 1 sie 2019, o 19:14

Ja jestem zdania i w sumie bardzo lubię korzystać z kantoru online https://cinkciarz.pl/wymiana-walut więc muszę powiedzieć, że jak najbardziej polecam takie rozwiązania. W sumie nie wiem czy w innym kantorze tego typu dostaniemy tak dobre kursy jak w tym którego ja używam.

KKmamsa

Postautor: KKmamsa » 16 paź 2019, o 22:41

Teraz mamy czasy Internetu, więc kantory online to już coś powszechnego. Jak nie wiecie jaki kantor wybrać to polecam zapoznać się z ofertą kantoru Waluteo - zobaczycie, że mają korzystne ceny, a strona jest bezpieczna, nie pobierają prowizji ani nic. Wszystko sprawnie działa.