Czy warto kupić mieszkanie na wynajem

kruppssa
Kontaktowanie:

Re: Czy warto kupić mieszkanie na wynajem

Postautor: kruppssa » 27 kwie 2018, o 12:49

Hej, ja też chce kupić moje pierwsze mieszkanie. Czytam porady w Internecie, ale niewiele mi dają. Znalazłem ciekawą ofertę i właśnie czekam na raport z https://www.homescanner.pl/cennik To nowy serwis, ale usługa wydała mi się atrakcyjna. Dostanę raport z informacjami o wybranym mieszkaniu. Będą zdjęcia, opis faktycznego stanu nieruchomości i całego osiedla (szkoły, sklepy, punkty usługowe). Bez koloryzowania. Będzie nawet wywiad z sąsiadami.

BanikOstr

Postautor: BanikOstr » 6 maja 2018, o 00:28

To wszystko zależy od tego czy dostaniesz dobry kredyt. Ale spokojnie, o to się nie musisz martwić, bo przecież wystarczy, że sobie zajrzysz na stronę http://kredyt-na-nieruchomosc.pl/ i tam poszukasz odpowiedniego dla Twoich wymagań kredytu :)

kolos

Postautor: kolos » 22 cze 2018, o 13:00

Zabawa w kredyty, żeby kupić mieszkanie to masakra, lepiej się wcześniej zapoznać z tematem, polecam tutaj: https://vindicat.pl/faq/vindicat-how-it-works/

Internetowy_Startup

Postautor: Internetowy_Startup » 28 cze 2018, o 10:34

Ceny wynajmu idą tylko w górę i nie ma tendencji by było inaczej. Sam wynajmuje dwa mieszkania i mimo, że to trochę kosztowało na początku - teraz to już tylko czysty przychód. Patrząc na obecne oferty banków, ciężko nie pomyśleć że nieruchomości to najlepsze możliwe opcje inwestycji jakie są teraz dostępne.

mared434

Postautor: mared434 » 2 lip 2018, o 11:39

Szukałem ostatnimi czasy nowych mieszkań w Wrocławiu, które są nieźle wyposażone i długo nie mogłem nic konkretnego znaleźć, aż w końcu wpadłem na ciekawą ofertę dewelopera https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszk ... oclaw.html świetne mieszkania w dobrej lokalizacji, z dobrą komunikacją miejską. Co o tym myślicie? Teraz inwestycja w mieszkanie to inwestycja na lata.

jutka0

Postautor: jutka0 » 23 lip 2018, o 11:51

Zależy w jakim mieście, ale jeśli w takim, gdzie jest sporo studentów lub firm zatrudniających na kontrakty to warto, bo jest duża szansa, że już od początku mieszkanie nie będzie stało puste i będzie na siebie zarabiać. Ale ogóle to dobry pomysł, bo odnowione mieszkania w dobrej lokalizacji zawsze będą mieć chętnych do wynajęcia

vika

Postautor: vika » 23 lip 2018, o 14:28

Lokalizacja ma chyba najważniejsze znaczenie przy zakupie mieszkania na wynajem.
Jedną z lepszych lokalizacji jest Trójmiasto, powstaje tam wiele nowych inwestycji, na przykład Osiedle Mezzo nowe mieszkania gdańsk przymorze w bliskim sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury zaledwie kilka minut od najważniejszych trójmiejskich punktów komunikacyjnych.

mann

Postautor: mann » 25 lip 2018, o 13:15

Uwazam ze jest to dobry pomysl na biznes. Tylko jedynie wiążą sie z tym koszta na start kupisz mieszkanie musisz wlozyc kapital w remont bo surowego stanu nie wynajmiesz tak szybko. Jak masz troche gotowki to uwazam ze to dobra decyzja na uzyskanie z czasem dochodu pasywnego.

ofelka

Postautor: ofelka » 25 lip 2018, o 18:50

Na pewno jest to dobre źródło dochodów co miesiąc

p.stefanski

Postautor: p.stefanski » 26 lip 2018, o 12:58

Myślę, że jest to inwestycja, która w 99% się zwróci.