Strona 1 z 3

Sukces sklepu internetowego.

: 13 lis 2017, o 10:19
autor: Anna Zalewska
Jeśli chcesz, aby Twój sklep internetowy odniósł sukces, warto wiedzieć, jakie błędy najczęściej są popełniane na stronie e-sklepu oraz jak ich unikać. Strona sklepu internetowego powinna był ładna i przejrzysta, dlatego zapraszam do przeczytania wpisu bloga https://mapimedia.eu/najpopularniejsze-bledy-na-stronach-sklepow-internetowych/, znajdują się w nim cenne informacje dla właścicieli e-sklepów. Polecam!

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 23 lis 2017, o 17:25
autor: Bydam
Myślę, że ludzie i tak najczęściej uczą się na błędach - swoich.

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 4 sty 2018, o 10:29
autor: ciopas
Myślę, że w sporej części sukces jest determinowany przez nazwę firmy. Jeśli jest chwytliwa i łatwo zapada w pamięć, to już wielkie ułatwienie dla nas :) https://nazwane.pl/pl/oferta/nazwa-dla-firmy/2,17,24

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 24 sty 2018, o 02:09
autor: Magda556YT
Czynników jest tyle co głów na tym świecie, aczkolwiek warto wyciągać wnioski. Jak to mawiał jeden znany "szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów" ;)

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 26 sty 2018, o 12:18
autor: Paulina55
Są zadania, które przed założeniem sklepu internetowego koniecznie trzeba zrealizować. Dzięki temu istnieje duża szansa, że nie poniesiemy kosztów wynikających z różnych błędów. Warto dokładnie opracować ofertę produktów oraz sprawdzić czy konkurencja w naszej branży nie jest za duża. Należy również oszacować potrzebny budżet, wybrać odpowiednie oprogramowanie oraz formy dostawy i płatności. Poradnik z tej strony: https://www.ideo.pl/checklista-e-commerce/ zawiera wiele ciekawych informacji na ten temat.

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 27 sty 2018, o 20:42
autor: ciopas
Zakładając sklep internetowy trzeba się liczyć z pewnymi zagrożeniami dotyczącymi np. domeny https://6krokow.pl/jakie-sazagrozenia-d ... ernetowej/

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 9 lut 2018, o 12:56
autor: Bizneswoman
Widzę wiele ciekawych i przydatnych porad przed moją wypowiedzią. Super, że próbujecie pomóc swojej koleżance z forum osiągnąć sukces. Ja również mam coś do powiedzenia w tym temacie. Sklep internetowy to nie tylko duży wybór towaru, odpowiednia wysyłka, czy profesjonalna i pomocna obsługa. Dla wygody swojej klienteli musisz wprowadzać zmiany takie jak wiele metod płatności. Może Cię w tym wyręczyć firma https://www.cashbill.pl/ , która w 15 minut po podjęciu decyzji o współpracy już wprowadza u Ciebie system takich szybkich płatności online. To dobre rozwiązanie dla Twojego e-biznesu.

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 12 lut 2018, o 11:01
autor: ciopas
A słyszeliście o jednolitym pliku kontrolnym https://6krokow.pl/jednolity-plik-kontr ... porzadzac/?

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 23 lut 2018, o 14:22
autor: kolos
na pewno wiele zalezy od samej nazwy sklepu: https://nazwane.pl/. Nawet jego sukces, w początkowej fazie trzeba zainteresowac swoich potencjalnych klientów :)

Re: Sukces sklepu internetowego.

: 26 lut 2018, o 16:37
autor: Madra
Nazwa to nie wszystko, najważniejszy jest kontakt z klientem i tworzenie z nim dobrych i trwałych relacji :)