Wpis na forum a naruszenie dóbr osobistych

Natkapietruchy

Wpis na forum a naruszenie dóbr osobistych

Postautor: Natkapietruchy » 4 lis 2017, o 18:10

Witam, dwa dni temu wstawiłam post o byłym pracodawcy. "Przestrzegam przed pracą w tej pizzeri. Właściciel nie wypłaca pieniędzy na czas (często w ratach) tyrasz po kilkanaście dni bez wolnego i uzerasz się z opryskliwymi praktykantami." Wszystko to prawda. Tam naprawdę jest niezłe bagno. Podobno właściciel zgłosił zawiadomienie na policję o naruszenie dóbr osobistych. Czy coś mi grozi?
Pozdrawiam

Natkapietruchy

Re: Wpis na forum a naruszenie dóbr osobistych

Postautor: Natkapietruchy » 4 lis 2017, o 18:17

Dodam, że nie uznaje mojego ustnego wypowiedzenia. Dla niego dalej jestem pracownikiem. Prawdopodobnie otrzymam zwolnienie dyscyplinarne(bo tym mi grozi) za opuszczenie stanowiska pracy (Co jest absurdem, nagrałam rozmowę, w której nie zaprzecza że dostał informację ze daje wypowiedzenie) , razem z policją próbowałam odzyskać moja książeczkę sanepidowska (potrzebna mi jest do kolejnej pracy) niestety policja nic nie wskorala, bo nie mogła wziąć tej książeczki siła. Pewnie spotkamy się w sądzie pracy przy moim odwołaniu od dyscyplinarki. Mimo to może mnie oskarżyć o pomówienie?