FAŁSZYWE OPINIE NA http://od8do16.pl/

FAŁSZYWE OPINIE NA http://od8do16.pl/

Postprzez KOLEGA Z PRACY » 3 mar 2011, o 12:00

W internecie jest kilkanaście dzikich stron szkalujących w których pomówienia, wulgaryzmy i fałsz to chleb powszedni, np. link do takiej stony http://od8do16.pl/index.php/reviews/info/7826

cytat:

Beznadziejny szef-prezes, ktory z nikim sie nie liczy,bardzo konfliktowy intrygant i nerwus, lubi manipulowac i zaslaniac sie pracownikami, wszystko zakrawa na mobbing. Pare miesiecy pracy w tej firmie i murowane zalamanie nerwowe.Zmusza pracownikow do nieplatnych nadgodzin.Zwalnia bez skrupulow,lubi donosicieli.Zaplecze socjalne bardzo slabe,zadnych premii,bonusow, szkolen,finansowania studiow,firma nie zapewnia nawet wody mineralnej, kawy, herbaty, oszczedzanie na wszystkim. Pomieszczenie przeznaczone na kuchnie bylo w trakcie likwidacji tuz przed moim odejsciem. Plusem jest fajny zespol pracownikow, ktory w miare mozliwosci trzyma sie razem. Place i czas umow sa zroznicowane,zalezy co kto utarguje z prezesem. Reasumujac: lepiej omijac te firme.Pozostaje niesmak i zszaragane nerwy.

Proszę o przesłanie informacji czy w Warszawie jest specjalistyczne biuro prawne które zajmuje się takimi spawami - jeśli tak to proszę o kontakt, cytat nie dotyczy mojej firmy.

Pozdrawiam
Adam
Ostatnio edytowano 3 mar 2011, o 13:31 przez KOLEGA Z PRACY, łącznie edytowano 1 raz
KOLEGA Z PRACY

POMÓWIENIA NA FORUM.GAZETA.PL

Postprzez KOLEGA Z PRACY » 3 mar 2011, o 12:24

Na forum gazety.pl można spotkać artykuły tak fałszywe żę tylko niedouczony administrator tego nie widzi - link --

http://forum.gazeta.pl/forum/w,140,3278 ... awcow.html

np.
cytat: CATERMED z siedziba wKRAKOWIE UL;GALLA to firma ktora wykorzystuje
swoich pracownikow psychicznie fizycznie dyrekcja nie rozmawia z
pracownikami tylko wydaje im rozkazy nie ma dialogu jest tylko
monolog pani dyrektor TO FIRMA TOKSYCZNA DLA OBECNYCH BYLYCH I
PRZYSZLYCH PRACOWNIKOW DLA ZARZADU FIRMY LICZY SIE TYLKO ZYSK W
CALYM TYM MOLOCHU NIE MA MIEJSCA DLA CZLOWIECZENSTWA .CHAMSTWO ,BRAK
SZACUNKU DLA PRACOWNIKA TO CODZIENNOSC.

Zgodnie z regulaminem administrator na wezwanie ma obowiązek do wykasowania artykułu, w praktyce jest tak: wysyła szblonową odpowiedz od - Załoga Gazeta.pl i bez nazwiska nadacy wiadomości - pracownika AGPRY:

Z przykrością informujemy iż post nie zostanie usunięty ponieważ nie przekracza ram dopuszczalnej krytyki konsumenckiej.

Pozdrawiamy Załoga Gazeta.pl

===================================

MAM PYTANIE CZY SPRAWCA SZKODY MOŻE BYĆ SĘDZIĄ W SWOJEJ SPAWIE - Z przykrością informujemy iż post nie zostanie usunięty ponieważ nie przekracza ram dopuszczalnej krytyki konsumenckiej.Pozdrawiamy Załoga Gazeta.pl

DO KOGO KIEROWAĆ SPRAWY O POMÓWIENIA - do prokuratury - niezawisłych sądów - proszę o podpowiedz gdzie jeszcze

Pozdrawiam
Adam
KOLEGA Z PRACY

GOWORK.PL NOWOCZESNY MARKETING

Postprzez KOLEGA Z PRACY » 3 mar 2011, o 13:30

Następny podejrzany o złamanie prawa to firma to--------- http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,6415,0,0 pod płaszczykiem agencji zarabia na reklamach i wykorzystuje do pozycjonowania – własnej strony - nazwy znanych firm, - wpisują nazwę firmy i niżej jest tekst

--- cytat: “ Dodaj opinie o M&K Foam Spz o.o. - Kołó. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy”

Po wpisaniu w googlach nazwy firmy np. Manpower Polska Sp. z o.o. - Olsztyn 1 2009-10-13 11:43–

wyświetla się wynik http://www.google.com/search?hl=pl&q=Ma ... 13+11%3A43 google wyświetla nazwę danej firmy i po kliknięciu przechodzimy na: http://www.gowork.pl/opinie_wyszukaj_litera,m,17 co to jest ??? nowoczesny marketing?????? - zachęcam wykorzystywane firmy i pokrzywdzonych pracowników do PROKURATURY i po sporządzeniu pozwu składanie spraw do niezawisły sądów .

Zarzutów jest bardzo dużo np. w wyssanym z palca artykule - wybrane marketingowo wyrazy są dodatkowo linkowane na inne strony reklamowe – płatne – ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z AKTUALNYM CENNIKIEM
=============================================================================================================
Reklama Internetowy Dom Mediowy net S.A ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa
tel. +48 22 211 33 86 Dział Sprzedaży Bezpośredniej obsługa klientów bezpośrednich Tel. +48 22 211 33 77

sprzedaz@idmnet.pl Dział Sprzedaży Agencyjnej obsługa domów mediowych i agencji reklamowych tel. +48 22 211 33 88 agencje@idmnet.pl

Dział Projektów Specjalnych obsługa klientów bezpośrednich i agencji reklamowych tel. +48 22 211 33 66 projekty@idmnet.pl

===================================================================================================================

Wykorzystywanie nazw firm do własnego marketingu i rozwijania własnej działalności gospodarczej to jest nieuczciwe i uprawnia wykorzystywane w ten sposób firmy do roszczeń finansowych.

Reklama na własny koszt jest droga np. w GOOGLE przy ok 1000 klinięć na dobę to koszt 800zł netto - taniej jest zrobić to na cudzy rachunek.

Przykład obiektywnej opini o pracodawcy: cytat:

“Pracowalem tam jakis czas i jedyna niekompetentna osoba ktora tam jest to prezesina Dareczek N. ktory juz doprowadzil do upadku Thermotec,a skrzetnie ukrywa w swoim CV , ze mial cos z ta firma cos wspolnego!
W Berlingu czy Beijerze jak slusza o nim to sie tylko usmiechaja, dziwie sie,ze ktos im jeszzce daje podzespoly na kreske”

link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,6415,0,0

ITD – TAKICH OBIEKTYWNYCH OPINII JEST BARDZO DUŻO I WŁAŚCICIEL NIE REAGUJE NA PISMA REKLAMACYJNE – WZYWAJĄCE DO USUNIĘCIA FAŁSZYWYCH POMÓWIEŃ.

niżęj dowód w spawie - wstawiono nazwę firmy w takiej ilości - i pytanie kto to zrobił - WŁAŚCICIEL ZAKŁADU PRACY - PRACOWNICY - CZY GOWORK.pl jeśli GAWORK to w jakim celu - zrobił to dla społeczeństwa czy dla własnej korzyści

Manpower Polska Sp. z o. o. - okolice Torunia
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o - 0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Częstochowa
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - ćzęstochowa
0 ----
0 ----
0 ----
0 ----
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Chojnice
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - 0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Kwidzyn
1 2009-10-13 11:49
Manpower Polska Sp. z o.o. - Olsztyn
1 2009-10-13 11:43
MANPOWER POLSKA Sp. z o.o. - Kołłątaja 9/10, 50006 Wrocław 0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - ok. 30km od Gorzowa Wlkp.
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Przeźmierowo k/Poznania
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Osiecznica, Bolesławiec
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Łódź/Pabianice
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Krosno 0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Zagranica
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Krosno
0 ----
Manpower Polska Sp. z o.o. - Włocławek, Płock
0 ----
KOLEGA Z PRACY

Re: FAŁSZYWE OPINIE NA http://od8do16.pl/

Postprzez Piotrdoni » 19 mar 2013, o 16:33

Witam

Miałem podobne problemy ponieważ jak na te czasy przystało zawistna konkurencja wypisywała na temat mojej działalności stek bzdur. Czytać się tego NIE DAŁO.. ale klienci uciekali.. Pisałem nieraz do platform które udostępniały te treści (i mowa tutaj także o ubliżaniu we wpisach!!!) ale oni nie reagowali.. Nie wiem, gdzie zarejestrowane były te serwisy ale w większości odzewu w brak. Miałem też korzystać już z depozycjonowania stron z tymi zbędnymi komentarzami na nasz temat, ale dowiedziałem się ze to tylko zamiatanie problemu pod dywan i często zdarza się że takie wyniki wracają na pierwszą strone gugla po 2 miesiącach.. a to kolejny koszt w dodatku przy utracie klientów w tamtym czasie w ogóle przestalem brać takie rozwiązanie pod uwagę. Dochodząc do setna sprawy jakiś czas temu (ponad 4 miesiące) zadzwoniła do mnie Pani z firmy Apostołowie Opinii.. nazwa mnie powaliła, ale nie o to chodzi. Powiedziała mi że w internecie są szkalujące mój wizerunek wpisy (jakbym o tym nie wiedział..) i że mają świetne rozwiązanie jakim jest "usunięcie takich komentarzy". Także zrezygnowałemmyśląc że to kolejne machloje. tydzien później sprawdzałem znowu opinie na swój temat i za przeproszeniem szlag mnie traifł jak zobaczyłem że znowu jakieś pacany piszą bzdur o mnie.
Doszedłem do wniosku że jesli mam juz wybierać jakąs opcje poprawy wizerunku to wolę usunąć całkowicie takie komentarze, więc zadzwoniłem sam do tej Pani od usuwania. Cena nie była zachwycająca ale biorąc pod uwage że google skumulowało opinie na temat mojej firmy na pierwsze 5 wyników wyszukiwania nie mialem już chyba innego wyjścia. Nową ofertę dostałem zdaje się w tym samym dniu. Dzień później wysłali do mnie umowę do podpisania. Efekt przerósł moje oczekiwania. Wydałem...niespełna 2 tys. w dwóch ratach. Całość działań trwała trochę ponad miesiąc. Od tamtej pory mam spokój i już widzę ( po 2 miesiącach) że klienci zaczynają wracać. Potęga internetu którego nigdy nie brałem pod uwagę mnie zaskoczyła dlatego przestrzegam wszystkich UWAŻAJCIE na to co na Was piszą. Moja firma zaczynała się sypać przez kilka kłamliwych komentarzy (był w nich opisywane nawet fikcyjne osoby). Nie piszę tego żeby zareklamować tą firmę czy inną, ale dlatego by inni uwierzyli że warto nieraz zaufać komuś obcemu kto mówi że chce pomóc bo szkoda zamknąć firme przez takie dzialania konkurencji.

Pozdrawiam

Piotr
Piotrdoni

Powrót do Prawo Internetowe