Oszustwo sklep z dopalaczami.

adek22

Oszustwo sklep z dopalaczami.

Postautor: adek22 » 2 sie 2015, o 17:36

Witam, nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział, jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Otóż moje pytanie wygląda tak:
Zakupiłem "Dopalacze" na pewnej stronie na kwotę ponad 200zł
W przesyłce otrzymałem herbate i sól, zamiast wspomnianych dopalaczy.
Oprócz tego dopiero później sprawdziałem w regulaminie jak i w opisach katalogów dopiski typu, "Są to środki pochłanainia wilgoci" , " Sole do prania " itp, w regulaminie jest dopisek
"strona prowadzi alternatywną terapię odwykową dla osób uzaleznionych od środków psychoaktywnych. Usługa polega na dostarczeniu zamiennych legalnych środków spożywczych, w zamian zamówionego wybranego tzw dopalacza. "
oraz
"Produkty sprzedawane na naszej stronie są legalnymi środkami chemicznymi, syntetycznymi lub spożywczymi. Sklep nie sprzedaje nielegalnych w Polsce dopalaczy oraz środków psychoaktywnych. Wysyłane produkty to Mąka, Sól, Czekolada, oraz Drażetki o smaku mleczno-czekoladowym. "
Czy mogę z tym cokolwiek zrobić?
Na stronie również nie było oficjalnych nazw dopalaczy, tzn jakby slang.
Czy pójscie na policje byłoby mądrym pomysłem?

Podrawiam

Fasshas

Re: Oszustwo sklep z dopalaczami.

Postautor: Fasshas » 3 sie 2015, o 13:08

Nie jest dobrym pomysłem. Niczego nie da się udowodnić.

adek22

Postautor: adek22 » 3 sie 2015, o 20:09

No jak, mam przecież numer konta bankowego, adres?

0gniowa

Postautor: 0gniowa » 4 sie 2015, o 11:14

Hahaha to nieźle nabili Cię w butelke.
Nie, nie da się z tym nic zrobić, składając zamówienie zatwierdziłeś regulamin sklepu. mozesz się teraz cieszyć najdroższą solą jaką kiedykolwiek będziesz dosalał pomidory. :D