Nękanie i obrażanie przez moderatora forum internetowego

Piotr91

Nękanie i obrażanie przez moderatora forum internetowego

Postautor: Piotr91 » 6 paź 2014, o 16:08

Czy można w jakiś sposób pociągnąć do odpowiedzialności chamskiego moderatora z forum internetowego. Moderator na pewnym forum bez żadnego powodu uwziął się na mnie i dokucza mi, a wręcz obraża. Napisał mi np. taką wiadomość
Obrazek
Czy można z takim kimś coś zrobić, bo administrator forum najwidoczniej ma takie rzeczy w nosie. A tu jeszcze kilka cytatów z tekstami pod moim adresem:
"Już od pewnego czasu zastanawiałem się jakie cechy umysłu lub charakteru są potrzebne, aby bez zwracania uwagi na reakcje czytelników wpierać im jakieś dziwne treści i w ogóle się nie zniechęcać brakiem pozytywnego odzewu [...] Po tej kuriozalnej wymianie zdań działalność kolegi na forum przestała mnie dziwić. Okazało się, że to jest po prostu brak inteligencji. W porządku. Wobec tego niezależnie od tej ułomności kolegi chciałbym być tym razem zrozumiany jasno i jednoznacznie [...]"
"Proponuję umrzeć, udać się do audiofilskiego nieba i zapytać pana Hiroyasu Kondo."
Według mnie jest to namawianie do popełnienia samobójstwa i powinno być ścigane z par.255KK
Załączniki
odp.jpg
odp.jpg (32.55 KiB) Przejrzano 1531 razy