Dotacje z Unii na uruchomienie działalności

krzywy230

Dotacje z Unii na uruchomienie działalności

Postautor: krzywy230 » 12 mar 2014, o 09:02

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem dlatego jeżeli pomyliłbym dział proszę o przeniesienie.
A więc opiszę tutaj moje krótkie pytanie, jakiś tam temu działam sobie ze sklepem z zapomogą z Unii, jednak że jest znów możliwość aby uruchomić coś dalej, moja dziewczyna chce wziąć dotację, lecz jak piszę w regulaminie, można starać się o dotację po zamknięciu firmy 5 lat (60 miesięcy) wstecz.
Zamknięła firme jakieś ~3 lata temu lecz otwierała firmę z własnych środków bez pomocy Unii ani urzędu pracy do tego było to w innym powiecie, czy w takim układzie może starać się odotację? Dodam, że przez ostatnie lat nie korzystała ze stażów itd.
Czekam na odpowiedź Tomasz.

wjanina

Re: Dotacje z Unii na uruchomienie działalności

Postautor: wjanina » 12 mar 2014, o 11:23

A nie lepiej udać się firmy która przygotowuje wnioski o dotacje, oni najlepiej bedą wiedzieli czy jest taka możliwość czy nie, jakie dokumenty trzeba złożyć, czy firma musi byc juz założona czy jeszcze nie. Najlepiej popytać w kilku miejscach ale tam najszybciej uzyskasz informacje.

mukeiei

Postautor: mukeiei » 9 kwie 2018, o 05:09

It is a good support because the money is very important in the business.

Golden Slot

dolar123

Postautor: dolar123 » 12 kwie 2018, o 13:15

Najlepiej napisz do jakiegoś biura unijnego , który się zajmuje dotacjami i dofinansowaniami i przedstaw sprawę :)
Jeśli masz problem z trądzikiem zobacz http://ceratlusta.pl/czym-jest-roaccutane/

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » 14 kwie 2018, o 11:04

A co powiecie na dotację na budowę nowoczesnej firmy, która byłaby odzwierciedleniem idei smart city? Od kiedy zajrzałam na ten blog https://dariuszstasik.com/o-autorze/ , pisany przez biznesmena, Dariusza Stasika, nie mogę przestać myśleć o miastach przyszłości, które dzięki nowinkom technologicznym czy informatycznym mogą w niedługo powstać. Budując swój zakład, chciałabym, by wpisywał się w ten trend społeczny, dla dobra wszystkich okolicznych mieszkańców. Jak sądzicie, takie pro eko przedsiębiorstwo może liczyć na pomoc UE?