Działalnośc gospodarcza, a pełnomocnictwo na odległość

Szparag889900

Działalnośc gospodarcza, a pełnomocnictwo na odległość

Postautor: Szparag889900 » 31 lip 2013, o 14:23

Witam,
Mam pytanie odnośnie pełnomocnictwa. chciałabym , aby osoba 3 mnie upoważniła do reprezentowania jej w bankach. Ponieżej lista pytan:
1. Czy możliwe jest uzyskanie pełnomocnictwa, jesli osoba, ktora chce mnie upoważnić mieszka w Warszawie, a ja we Wrocławiu? W jaki ewentualny sposób można tego dokonać.
2. Co na danym pełnomocnictwie powinno sie znajdowac?
3. Jaka takie pełnomocnictwo ma ważnosc?
4. Jaki może byc koszt takiego pełnomocnictwa?
5. Czy za jednym razem moze upoważnic 2 osoby?
6. Abym mogła reprezentowac daną osobe w banku musi byc to pełnomocnictwo notarialne?
Zależy mi ,a by wszystko bylo zrobione zgodnie z prawem, abym nie musiala pozniej szczypac sie z tym, ze mi nikt nie udzieli informacji.

Bede wdzieczna za pomoc.

marcink

Re: Działalnośc gospodarcza, a pełnomocnictwo na odległość

Postautor: marcink » 17 sie 2013, o 21:27

janklauzulowy
Kontaktowanie:

Postautor: janklauzulowy » 9 wrz 2013, o 10:21

Szparag889900 pisze:Witam,
Mam pytanie odnośnie pełnomocnictwa. chciałabym , aby osoba 3 mnie upoważniła do reprezentowania jej w bankach. Ponieżej lista pytan:
1. Czy możliwe jest uzyskanie pełnomocnictwa, jesli osoba, ktora chce mnie upoważnić mieszka w Warszawie, a ja we Wrocławiu? W jaki ewentualny sposób można tego dokonać.
2. Co na danym pełnomocnictwie powinno sie znajdowac?
3. Jaka takie pełnomocnictwo ma ważnosc?
4. Jaki może byc koszt takiego pełnomocnictwa?
5. Czy za jednym razem moze upoważnic 2 osoby?
6. Abym mogła reprezentowac daną osobe w banku musi byc to pełnomocnictwo notarialne?
Zależy mi ,a by wszystko bylo zrobione zgodnie z prawem, abym nie musiala pozniej szczypac sie z tym, ze mi nikt nie udzieli informacji.

Bede wdzieczna za pomoc.

Jeżeli jest to 1-2 konkretne banki to najlepiej przejść się do oddziału i dopytać - każdy bank może mieć nieco inne procedury. W przypadku banków mamy do czynienia z tajemnicą bankową, stąd taka dbałość o procedury.

butkoss

Postautor: butkoss » 22 sie 2015, o 16:39

Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi, sprawdzę te informacje i wówczas napiszę jak to faktycznie z tym jest.

frunfun

Postautor: frunfun » 9 paź 2015, o 14:31

Myślę, że trzeba to ogarnąć.