ZAMKNIĘCIE DZIAŁALNOŚCI, PROSZE O POMOC

Zancia230

ZAMKNIĘCIE DZIAŁALNOŚCI, PROSZE O POMOC

Postautor: Zancia230 » 19 lis 2012, o 19:01

Szanowni Państwo
mam dośc poważny problem, otoz 22.10.2012 podpisalam umowe z pewną firmą ktora miala zająć sie całą obslugą prawną i ksiegową mojej działalności, która miala dzialac od poczatku listopada, jednak firma ***** działała tak nieporadnie ze dzis mamy 19.11.2012 a moja firma nadal nie działa, wiec postanowilam ją zamknąć. i tu pojawił sie problem, co musze zrobic po kolei???? kupilam towary ktore mi zostały, hurtownia nie chce juz przyjąć, nie wiem co z nimi zrobic??? nie sprzedałam nic z nich, bo działalnosc nawet nie ruszyła oprocz tego ze została założona.co zrobic z fakturami????gdzie po kolei chodzic zeby zamknąć działalnosc??? czy musze placic zus i podatek???? pisałam w tej sprawie do ksiegowej z nieszczęsnej firmy ***** . odpisała tak"Zakupiła Pani towary handlowe, w związku z tym należy je wykazać w działalności. Jeżeli zwróci Pani towary do hurtowni proszę także dostarczyć korekty do tych faktur. Jeżeli zostaną Pani na stanie jakieś towary handlowe wówczas na koniec działalności należy zrobić remanent końcowy i uwzględnić go w zeznaniu podatkowym". niestety na moje pytanie czy mam ksiegowej dostarczyc te faktury i czy ona zrobi ten remanent koncowy, usłyszałam ze zadnych faktur mam do niej nie wieźć i teraz juz zupelnie nie wiem co robic.prosze państwa o pomoc.