Szukam prezentu na swięta dla klienta firmy

jmal

Szukam prezentu na swięta dla klienta firmy

Postautor: jmal » 29 lis 2018, o 08:58

Rozglądam się aktualnie za prezentem świątecznym dla klienta w firmie. Co polecicie>

Doniec

Re: Szukam prezentu na swięta dla klienta firmy

Postautor: Doniec » 29 lis 2018, o 11:46

Pierwsza bardzo bezpieczna opcja to sprezentowanie mu kosza ze smakołykami:
https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/
Firma Nobilia robi takie kosze.
Obrazek

Druga opcja to po prostu dobre wino. Wino to jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów, jaki możemy podarować pod choinkę, w szczególności partnerom biznesowym czy klientom. Jednocześnie klasycznej butelce „napoju bogów” udaje się ciągle unikać metki prezentu banalnego.

ernest321

Postautor: ernest321 » 29 lis 2018, o 12:55

Mój znajomy zajmuje się takimi rzeczami, opchnął mi takie fajne breloki-lokalizatory notione, można na nich nadrukować własne dane do strony np. To wygląda tak:
Obrazek
Jest małe i w zasadzie sprawdzi się niezależnie od tego kto jest twoim klientm, bo i kobietom i facetom się przyda, a na klientach robi wrażenie, bo to coś innego, nowoczesnego. Napisz do mnie, to podam ci namiary na gościa.

WiktoriaSKa
Kontaktowanie:

Postautor: WiktoriaSKa » 29 lis 2018, o 13:33

Tak naprawdę wszystko zależy od rodzaju klienta. Dobrze by było coś wiedzieć na temat tej osoby. Na pewno na klientów w okresie świątecznym działają rabaty i promocje. Moim zdaniem jest to dla nich najlepszy prezent :)

ernest321

Postautor: ernest321 » 30 lis 2018, o 11:05

@WiktoriaSKA Trudno pamiętać coś o każdym kliencie, a i rabat może się nie sprawdzić, kiedy dasz rabat na coś, co klienta nie interesuje.

grażynka

Postautor: grażynka » 16 sty 2019, o 18:25

Prezenty dla klientów to od zawsze ważny temat dla każdej firmy. Przykładowo w mojej pracy zazwyczaj staramy się miło zaskoczyć naszych najlepszych klientów jakimś oryginalnym podarunkiem. Ostatnio bardzo często decydujemy się na alkohole reklamowe ze strony: http://www.alkoholedoreklamy.pl/menu/12 ... -reklamowe Ten typ upominków naprawdę świetnie nam się sprawdza.

pieknyolek

Postautor: pieknyolek » 25 lut 2019, o 14:57

Może jakieś fajne designerskie skarpetki ? Polecam wejść na stronę https://wannabreak.pl/sklep/. Za niewielkie pieniądze możesz znaleźć fajny prezent.