Notariusz - jaki najlepszy ?

TobiaszR

Notariusz - jaki najlepszy ?

Postautor: TobiaszR » 8 lis 2018, o 11:35

Czy notariusze czymś się od siebie różnią ?
Chodzi tu o jakieś wykształcenie lub uprawnienia ?
Jeśli znacie godną osobę typu notariusz świerczewo to proszę o polecenie :)

Ailis

Re: Notariusz - jaki najlepszy ?

Postautor: Ailis » 30 lis 2018, o 10:21

Hmm..w tej miejscowości niestety nikogo ci nie polecę i nie mam dużych doświadczeń z notariuszami wiec ciężko mi się wypowiadać na ten temat, ale jeśli chodzi o Warszawę to sporo moich znajomych przy kupowaniu mieszkań korzystało z pomocy notariusza https://najlepszy-prawnik.pl/kancelaria ... /warszawa/ i generalnie chwalili go sobie.

kzajko
Kontaktowanie:

Postautor: kzajko » 16 gru 2018, o 17:54

W obecnych casach notariusz notariuszowi nie jest równy. Liczy się doświadczenie, ale i podejście do klientów a w końcu i opłaty. Można dużo rzeczy negocjować, zwłaszcza, że tzw taksa notarialna to cena odgórnie ustalona rozporządzeniem ministra. Ja ze swojej strony korzystam z notariusza w Warszawie i do tej pory jest ok

krystyna.kok

Postautor: krystyna.kok » 11 lut 2019, o 11:29

Witajcie,
Jeśli chodzi o godnego polecenia notariusza w Warszawie, mogę również zaproponować Kancelarię Notarialną Anny Ziółkowskiej. Różnice między usługami notariuszy mogą tyczyć się podejścia do klienta oraz innych indywidualnych cech. Niemniej jednak, polecam skorzystać z usług Pani Notariusz. Kancelaria znajduje się w samym centrum na Śródmieściu, więc łatwo jest ją znaleźć.
Pozdrawiam

Danielmark
Kontaktowanie:

Postautor: Danielmark » 20 lut 2019, o 07:25

- Best notary practices to handle challenging notary situations that are not addressed in notary laws. American Association of Notaries.
Now enjoy at your pc PSL Live Streaming now set and get updated Ptv Sports Biss Key for every day to enjoy live cricket.

RafalTakarys

Postautor: RafalTakarys » 21 lut 2019, o 19:08

Takie reklamy notariuszy są zgodne z prawem?