Strona 1 z 2

Własna firma i reklama

: 14 wrz 2018, o 11:38
autor: kasiama
Dobrym pomysłem na wypromowanie własnej firmy są gadżety reklamowe. Wiele firm z tego korzysta i moim zdaniem to pomysł dobry. Ważne też by wykonanie takich gadżetów było dobre. Z tego co zauwazyłam tutaj http://taniegadzety.pl/ wykonują takie gadżety. Nie jest to droga inwestycja a klienci dużo lepiej na nas patrzą.

Re: Własna firma i reklama

: 14 wrz 2018, o 13:49
autor: AreK22
Reklama to podstawa do osiągnięcia sukcesu. Sądzę, że trzeba w nią naprawdę zainwestować.
_____
kredyt gotówkowy z żyrantem

Re: Własna firma i reklama

: 14 wrz 2018, o 19:41
autor: karnacja
AreK22 pisze:Reklama to podstawa do osiągnięcia sukcesu. Sądzę, że trzeba w nią naprawdę zainwestować.

Poprawka- można, ale nie trzeba:) Wystarczy tylko trochę poszukać. Jes sporo darmowych stron, typu https://wykonawca.taelo.pl/, gdzie można założyć darmowe konto i stworzyć wizytówkę. Dzięki temu klienci sami się do ciebie zgłaszają

Re: Własna firma i reklama

: 19 wrz 2018, o 07:51
autor: byanna
Warto zainwestować w dobrą stronę internetową i marketing internetowy http://efectownia.pl/marketing-internetowy/.

Re: Własna firma i reklama

: 19 wrz 2018, o 18:39
autor: wojtas
Jeżeli chodzi o reklamę internetową to wydaje mi się, że pozycjonowane jest kluczowe oraz social marketing. Poza tym warto korzystać z darmowych serwisów, gdzie można dodać ogłoszenie. Na portalu https://ogloszenia.taelo.pl znajduje się duża baza wykonawców, także warto, żeby firma była tam obecna.

Re: Własna firma i reklama

: 1 paź 2018, o 00:00
autor: Gardian
Mając własną firmę warto śledzić nowości w temacie marketingu. Ja na przykład ostatnio czytałam na https://marketinglink.pl/nadszedl-czas- ... a-s-a-v-e/ o koncepcji s.a.v.e, która zakłada naprawdę wiele ciekawych tez. W końcu najważniejsze jest dostarczanie odbiorcom interesujących treści odpowiadających na ich potrzeby :)

Re: Własna firma i reklama

: 2 paź 2018, o 08:56
autor: Temi_edyta
Wiecie co, podstawą jest wystartowanie z porządną reklamą. Wiele start upów ma problem, który wiąże się z brakiem funduszy na działanie, o czym można sobie tutaj przeczytać: http://brief.pl/brak_budzetu_glowna_prz ... ce_srodki/
Myślę, że nie warto się jednak od razu zniechęcać, a reklama w internecie jest najlepszą z możliwych. Jest stosunkowo tania i dociera do najszerszego grona odbiorców :)

Re: Własna firma i reklama

: 8 paź 2018, o 18:04
autor: grażynka
Powiem Wam szczerze, że ja nigdy nie byłam jakąś znawczynią reklamy, ale postanowiłam ostatnio zainwestować w mój biznes. Znajomy pomógł mi wybrać odpowiednią formę. Zdecydowałam się na flagi reklamowe. Za pośrednictwem strony: https://print4events.pl/ dokonałam zamówienia i w chwili obecnej jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.

Re: Własna firma i reklama

: 9 paź 2018, o 13:08
autor: bans
A czy korzystacie może z usług drukarni internetowych? Ja się obecnie zastanawiam, czy na przykład oferta http://print4events.pl/ byłaby dobrym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie?

Re: Własna firma i reklama

: 17 paź 2018, o 09:07
autor: maniek
Podstawą jest własna strona internetowa, a wbrew pozorom jest stworzenie nie jest prostą sprawą. Trzeba zadbać o wiele elementów, m.in. treści, zdjęcia, układ strony. No i nie można zapomnieć o wyborze odpowiedniej kolorystyki, każdy kolor znaczy coś innego, więc warto wiedzieć, jak wykorzystać kolory w marketingu. Jeśli kogoś interesuje ta tematyka, to zachęcam poczytać: http://site-call.pl/kolory-w-marketingu/