Organizacja imprezy firmowej

Korsarz

Re: Organizacja imprezy firmowej

Postautor: Korsarz » 19 wrz 2018, o 13:05

Nie organizuję aż takich dużych imprez firmowych, ale jeśli chcę zrobić takie spotkanie, to zawsze zlecam to zadanie restauracji Bubbles Bar w Warszawie. To doskonałe miejsce, aby spotkać się, smacznie zjeść i miło spędzić czas z pracownikami. Sympatyczny personel zajmuje się wszystkim od “a” do “z”. Przychodzimy po prostu na gotowe, suto zastawione stoły i bawimy się wspaniale.

Ailis

Postautor: Ailis » 27 paź 2018, o 15:09

Ostatnio byłam z koleżanka na spotkaniu integracyjnym, który zorganizowała warszawska restauracja Akademia. Była to typowa impreza dla singli szukających drugiej połówki. Była zaskoczona przepysznym jedzeniem i wyrafinowanym daniem. Z poznanym mężczyzną wybrałam się po tygodniu tam na kolację. Znajomość kwitnie. Polecam wszystkim.

Temi_edyta

Postautor: Temi_edyta » 30 paź 2018, o 12:47

Tak sobie myślę, że fajną alternatywą dla imprezy firmowej byłby wyjazd na wakacje. Tutaj poczytasz, jak zorganizować gotówkę na taki wypad: http://www.chojna24.pl/2016/05/wkrotce- ... akuje.html
Myślę, że pracownicy będą mega zadowoleni. Nie musi być to wyjazd za granicę, ale może jakiś weekend integracyjny poza województwem? :)

Hadrian754

Postautor: Hadrian754 » 31 paź 2018, o 19:42

Niedawno byłem na przyjęciu z okazji 10lecia firmy w Toruniu. Spotkanie odbyło się w restauracji Panorama http://panorama-restauracja.pl/ gdzie serwują przepyszną kuchnię polską, obsługa była bardzo miła a miejsce klimatyczne. W pobliżu znajduje się wiele hoteli, co też było plusem tego miejsca.

KingaP

Postautor: KingaP » 4 lis 2018, o 19:28

Ja miałam wypad do rancho Colorado w Trzcielu na impreze firmową. super sprawa jeśli chodzi o miejsce, było one takie swojskie, dawno czegoś takiego nie doświadczyłam więc cieszyłam się z tego powodu, jedzenie c na takich imprezach jest bardzo ważne i było bardzo dobre jak i miła obsługa. Podobał mi się również basen, hotel i myślę czy niedługo nie odwiedzę tego miejsca z rodziną, bo moja córka uwielbia takie klimaty no i konie wiec polecam.