Kosmetyki z Azji

marek859

Re: Kosmetyki z Azji

Postautor: marek859 » 31 lip 2018, o 19:51

Ja chyba nie zdecydowałbym się na takie kosmetyki, bo ich skład nie jest dla mnie całkowicie pewny. Wolę produkty, które można dostać u nas w Polsce. Teraz trafiłem na stronę http://zechsal.pl/ Producent ma świetne propozycje naturalnych kosmetyków, a wśród nich znajdziemy dezodorant magnezowy. Oczywiście jest on troszkę droższy, ale posiada naturalny skład i absolutnie nie ma aluminium w składzie.

Gardian

Postautor: Gardian » 23 sie 2018, o 23:58

A ja akurat nie lubię używać kosmetyków azjatyckich. Niestety podrażniają moją skórę :/ Zdecydowanie lepiej działają na mnie delikatne kosmetyki, które zawsze wyszukuje sobie na https://www.ceneo.pl/;27730-0v.htm . Dzięki ceneo mogę być pewien, że zamawiam je w najniższej cenie :) No i zawsze znajdę tam to, czego akurat potrzebuję!

Ailis

Postautor: Ailis » 10 wrz 2018, o 09:10

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Mamy wiele interesujących i super działających kosmetyków rodzimych firm. Ja jestem zachwycona marką naturalnych kosmetyków Calluna Medica. W ofercie szeroki wachlarz kremów i maseczek o bardzo szerokim spektrum działania. Są hipoalergiczne, działają odżywczo, nawilżająco oraz stanowią idealną bazę pod makijaż.

adrenalinka

Postautor: adrenalinka » 10 wrz 2018, o 10:22

Ostatnio robią się coraz bardziej popularne bo po prostu są bardzo dobrej jakości, zwłaszcza te koreańskie.

Riedfi44

Postautor: Riedfi44 » 14 wrz 2018, o 20:01

A jak wygląda cenowo dostawa?

__

w porównywarce kredytów samochodowych

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » 24 wrz 2018, o 11:23

Nie wiem po co macie sprowadzać kosmetyki z Azji czy z innych punktów świata, skoro mamy takie miejsca jak Apteka Melisa. Znajdziecie tam przeróżne kosmetyki do skóry wrażliwej, mieszanej czy suchej, a nawet specjalistyczne podkłady typu Vichy Dermablend https://www.apteka-melissa.pl/produkt/v ... l,534.html , który nie tylko jest idealny, jeśli chodzi o krycie niedoskonałości, ale przede wszystkim poprawia wygląd i koloryt skóry. Naprawdę nie warto szukać daleko, jeśli dobre kosmetyki ma się pod nosem.

kowalczyq

Postautor: kowalczyq » 8 paź 2018, o 11:14

A co powiecie na takie rozwiązanie jak krem bb sklep? Zawsze używałam raczej podkładów ale ostatnio są takie upały, że każdy podkład jest mi po prostu za ciężki. Jakie są Wasze opinie na temat takiego rozwiązania?

bocot

Postautor: bocot » 19 paź 2018, o 11:32

Ja już szczerze mówiąc słyszałem o kosmetyki z azji od kilku osób, że są bardzo dobre i warto z nich korzystać. Moja siostra ostatnio kupiła sobie właśnie zestaw takich kosmetyków i mówi, że wszystko działa tak jak powinno i jest bardzo zadowolona. Chyba sam się pokuszę o zakup takich kosmetyków :)