Sprawdzenie potencjału działalności bez otwierania działalności.

Rafi94

Sprawdzenie potencjału działalności bez otwierania działalności.

Postautor: Rafi94 » 3 paź 2016, o 09:09

Witam,

Otóż zapewne jak niejedna osoba w tym kraju wpadłem na pomysł własnej działalności. Jako, że jestem osobą zatrudnioną na umowę o pracę pojawiają się pewne problemy.

Jako, że aktualnie mam stałą pracę chciałbym sprawdzić potencjał wymyślonej przeze mnie działalności. Generalnie będzie to biznes internetowo-lokalny. Dużym aspektem działalności ma być strona internetowa. W tym momencie bardziej w celach zachęcających niż funkcjonalnych. Zachęcających do skorzystania z usługi, którą będzie montaż filmowy.

Chciałbym bez zakładania działalności utworzyć stronę, wypozycjonować ją i sprawdzić ilość zapytań jaka trafiałaby na pocztę. Realnie nie chcę zrealizować żadnego zamówienia.

Czy będzie to zgodne z naszym prawem i nikt z urzędu skarbowego nie doczepi się do tego? Jeżeli to nie jest okej, czy ktoś mógłby zasugerować pomocne rozwiązanie?

Na pewno nie interesuje mnie reklamowanie na żadnych portalach typu olx. Strona ma stanowić integralną część biznesu i atut wyróżniający wśród konkurencji.

Za wszelką pomoc z góry dziękuję!

Pozdrawiam,

Rafał

murlok

Re: Sprawdzenie potencjału działalności bez otwierania działalności.

Postautor: murlok » 24 sie 2018, o 20:31

Od jakiegoś czasu sporo czasu spędzam na blogu http://www.odpowiedzialne-inwestowanie. ... bankowego/ jest on przydatny dla wszystkich szukających informacji odnośnie zarabiania pieniędzy, lub też prowadzenia działalności.