Strona 1 z 1

wybór rodzaju działaności

: 2 gru 2015, o 22:14
autor: doxa
Witam wszystkich. mam pytanie, mam nadzieje że ktoś podpowie. mam zamiar założyc działaność, mam tylko wątpliwości co do rodzaju działaności, wiem wstępnie że we wniosku CEIDG trzeba to wpisać. Planuje firme handlowo - produkcyjno usługową, z naciskiem na handel i produkcje aczkolwiek nie wykluczam usług. I teraz jak sie określić, aby było ok ? czy jest jakaś forma która zbiera do wszystko w całość ? ktoś mi kiedyś nagadał że by sie tak bardzo trym nie przejmować i założyć firme produkcyjno handlową, ale nie chce już na początku sam sie ograniczyć i potem jezdzić po urzedach itp gdybym chciał wykonywać usługi itp. Z góry dzięki za wskazówki

Re: wybór rodzaju działaności

: 11 sty 2016, o 10:55
autor: majuniaa
Myślę, że od razu po pomoc powinieneś udać się do kancelarii prawnej. Kliknij tu! Znajdziesz dane kontaktowe także nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się z nimi umówić...

Re: wybór rodzaju działaności

: 8 kwie 2016, o 14:46
autor: Garta
Moim zdaniem prawnik nie jest tu potrzebny, wystarczy jakaś dobra księgowa która pomoże ci to rozwikłać

Re: wybór rodzaju działaności

: 31 sie 2017, o 20:24
autor: ciopas
założenie firmy zawsze niesie ze soą jakieś wątpliwości. najlepiej porozmawiać ze spacjalistą, ale wcześniej żeby się pzgotować możesz poczytać poradnik https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/ jest tam dużo przydatnych danych. Mnie się przydało ;)

Re: wybór rodzaju działaności

: 26 mar 2018, o 20:48
autor: MiraRadogost
Faktycznie, warto spytać nawet radcy prawnego, jak to dobrze zrobić. I pytanie czy nie musisz mieć też odpowiedniej wielkości lokalu, na tak rozwinięte usługi..

Re: wybór rodzaju działaności

: 19 kwie 2018, o 13:45
autor: mochal78
W takich sytuacjach najlepiej mieć zaufanego prawnika i jego się radzić. Ja korzystam z usług http://norekwspolnicy.pl/ i zawsze mogę liczyć na błyskawiczną pomoc. Nie ma znaczenia temat, ważne, że akurat to dotyczy kwestii prawnych. Polecam każdemu znalezienie sobie zaufanego prawnika albo kancelarii, to bardzo ułatwia życie.

Re: wybór rodzaju działaności

: 10 kwie 2019, o 11:42
autor: byanna
Wystarczy zacząć swoją przygodę z biznesem od znalezienia dobrej księgowej. Jak widać pomoc biuro rachunkowe grudziądz jest potrzebne od samego początku i może ułatwić już samo zakładanie działalności.

Re: wybór rodzaju działaności

: 8 maja 2019, o 14:03
autor: MarcinNielot
Garta pisze:Moim zdaniem prawnik nie jest tu potrzebny, wystarczy jakaś dobra księgowa która pomoże ci to rozwikłać

Zgodzę się, bo i po co tutaj prawnik? Księgowa tutaj w zupełności wystarczy ;) No chyba, że chcesz zarejestrować spółkę to wówczas rzuć okiem na to co jest tutaj: http://spolka.org/rejestracja-spolek/, bo teraz to i kupić już nawet gotową spółkę można, i też na przykład zlecić jej rejestracje komuś trzeciemu ;)