wybór rodzaju działaności

doxa

wybór rodzaju działaności

Postautor: doxa » 2 gru 2015, o 22:14

Witam wszystkich. mam pytanie, mam nadzieje że ktoś podpowie. mam zamiar założyc działaność, mam tylko wątpliwości co do rodzaju działaności, wiem wstępnie że we wniosku CEIDG trzeba to wpisać. Planuje firme handlowo - produkcyjno usługową, z naciskiem na handel i produkcje aczkolwiek nie wykluczam usług. I teraz jak sie określić, aby było ok ? czy jest jakaś forma która zbiera do wszystko w całość ? ktoś mi kiedyś nagadał że by sie tak bardzo trym nie przejmować i założyć firme produkcyjno handlową, ale nie chce już na początku sam sie ograniczyć i potem jezdzić po urzedach itp gdybym chciał wykonywać usługi itp. Z góry dzięki za wskazówki

majuniaa

Re: wybór rodzaju działaności

Postautor: majuniaa » 11 sty 2016, o 10:55

Myślę, że od razu po pomoc powinieneś udać się do kancelarii prawnej. Kliknij tu! Znajdziesz dane kontaktowe także nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się z nimi umówić...

Garta

Postautor: Garta » 8 kwie 2016, o 14:46

Moim zdaniem prawnik nie jest tu potrzebny, wystarczy jakaś dobra księgowa która pomoże ci to rozwikłać

ciopas

Postautor: ciopas » 31 sie 2017, o 20:24

założenie firmy zawsze niesie ze soą jakieś wątpliwości. najlepiej porozmawiać ze spacjalistą, ale wcześniej żeby się pzgotować możesz poczytać poradnik https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/ jest tam dużo przydatnych danych. Mnie się przydało ;)

MiraRadogost
Kontaktowanie:

Postautor: MiraRadogost » 26 mar 2018, o 20:48

Faktycznie, warto spytać nawet radcy prawnego, jak to dobrze zrobić. I pytanie czy nie musisz mieć też odpowiedniej wielkości lokalu, na tak rozwinięte usługi..

mochal78

Postautor: mochal78 » wczoraj, o 13:45

W takich sytuacjach najlepiej mieć zaufanego prawnika i jego się radzić. Ja korzystam z usług http://norekwspolnicy.pl/ i zawsze mogę liczyć na błyskawiczną pomoc. Nie ma znaczenia temat, ważne, że akurat to dotyczy kwestii prawnych. Polecam każdemu znalezienie sobie zaufanego prawnika albo kancelarii, to bardzo ułatwia życie.