Otwarcie działalnośći gospodarczej

qwerek

Re: Otwarcie działalnośći gospodarczej

Postautor: qwerek » 20 lip 2019, o 11:09

po otwarciu działalności zweryfikuj czy potrzebujesz kasę fiskalną, możesz to zrobić np tutaj https://kasyfiskalne.org/index.html

Grocinoski

Postautor: Grocinoski » 25 lip 2019, o 13:27

Moim zdaniem obecnie nie opłaca się otwierać działalności gospodarczej bo podatki są za wysokie, a cała papierkowa robota, którą trzeba zrobić całkowicie od tego odstrasza.

majjax99@o2.pl

Postautor: majjax99@o2.pl » 30 lip 2019, o 13:45

jesli macie odpowiedni kapitał i chcecie rozwijac się w branży gastronomicznej to atrakcyjna będzie oferta https://bodychief.pl/franczyza. Oferują licencje na znak towarowy, pomoc i szkolenia na starcie i przede wszystkim rozpoznawalną markę, jedną chyba z najlepszych cateringów dietetycznych

Retorostywny

Postautor: Retorostywny » 30 lip 2019, o 13:48

Wydaje mi się, że otwarcie działalności gospodarczej wymaga bardzo dużo cierpliwości.

kingston

Postautor: kingston » 2 sie 2019, o 06:52

To raczej oczywiste, poza tym konieczna jest też duża wiedza, także z zakresy prawa, żeby wiedzieć jak działać, aby sobie nie zaszkodzić. Warto wziąć to pod uwagę i zastanowić się właśnie nad obsługą prawną firmy, pod tym adresem www można zapoznać się z argumentami, które mogę pewne kwestie wyjaśnić.

mborowikowy

Postautor: mborowikowy » 22 sie 2019, o 09:44

Ja właśnie przymierzam się do otwarcia działalności gospodarczej związanej z branżą gastronomiczną i EPP. Najważniejsze researche mam już za sobą, a strona powstaje, ale dużo jeszcze muszę doczytać o kwestiach księgowych, prawnych...

Nova

Postautor: Nova » 19 wrz 2019, o 20:07

Uważam, że gdy zaczyna się swój biznes warto się do tego dobrze przygotować - skorzystać chociażby z doradztwa biznesowego. Ja korzystałam z usług https://alnair.pl/ i bardzo dobrze na tym wyszłam. Pomogli mi inaczej postrzegać biznes - teraz mogę poświęcić na coś mniej czasu a uzyskiwać lepsze rezultaty; jednym słowem dzięki nim jestem w stanie osiągać naprawdę świetne wyniki.

Schrute

Postautor: Schrute » 20 wrz 2019, o 00:54

Nie wiem czy teraz otwarcie własnej DG jest opłacalne...

CzarekKa

Postautor: CzarekKa » 26 wrz 2019, o 16:26

monimm82 pisze:Polecam w szczególności systemy SAP oraz CRM są to najbardziej popularne chyba systemy stosowane w firmach i ułatwiają praktycznie całe zarządzanie i pracę w firmie

Dokładnie, głównym zadaniem systemu crm jest wspomaganie zarządzania firmą, a w szczególności relacjami z klientem https://www.connecto.pl/system-crm-poprawia-relacje-z-klientem/. Zarządzanie obejmuje m.in. etapy związane z nawiązaniem nowych kontaktów oraz dalszą budową relacji na stopie handlowiec - klient. System w znacznym stopniu przyczynia się również do lepszej integracji pracy wszystkich handlowców. Ma to duży wpływ zwłaszcza na wszystkie działania związane z marketingiem i reklamą firmy.

OliwiaL

Postautor: OliwiaL » 30 wrz 2019, o 01:28

CzarekKa pisze:
monimm82 pisze:Polecam w szczególności systemy SAP oraz CRM są to najbardziej popularne chyba systemy stosowane w firmach i ułatwiają praktycznie całe zarządzanie i pracę w firmie

Zgadzam się z tym :) My w mojej firmie korzystamy z SAP od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Najlepsze rozwiązania w tym zakresie oferuje sid group (www)
Serdecznie polecam wejść na ich stronę i sprawdzić!
Ostatnio zmieniony 7 paź 2019, o 12:40 przez OliwiaL, łącznie zmieniany 1 raz.