Strona 1 z 1

zezwolenie na handel

: 21 lut 2015, o 14:16
autor: rafstas
witam
Zakladam sklep internetowy i chce sprzedawac pewny towar, jednak nie wiem czy wolno go sprzedawac w polsce. Prosze powiedzic mi gdzie moge sie dowiedzic i otrzymac podtwierdzenie prawne o takie informacji? Jakis urzad?

Re: zezwolenie na handel

: 26 lut 2015, o 15:02
autor: majuniaa
A właśnie ja mam podobne pytanie czy w każdym zakładzie pracy obowiązują takie tabliczki znamionowe?czy to jest jakiś wymóg prawny?

Re: zezwolenie na handel

: 9 cze 2015, o 11:42
autor: felllllllla
Nie ma zielonego pojęcia.

Re: zezwolenie na handel

: 22 sie 2015, o 20:14
autor: Pinek
No i to jest właśnie w Polsce pokręcone, może jeszcze nie w odniesieniu do towarów bo ta lista jest dość krótka na którą trzeba mieć zezwolenie, ale lista usług świadczonych na które trzeba mieć koncesje jest porażająca, co robi nic innego jak zabija wolny rynek. Dlatego osoby polecam zapoznać się z założeniami jakie niesie ze sobą ustawa Budrewicza projekt tworzony przez ludzi dla unormowania przepisów prawa w taki sposób, żeby w naszym kraju dało się swobodnie prowadzić biznes, żeby przepisy były jasne na tyle, że tego typu pytania nie będą potrzebne całość projektu i jego założenia można przeczytać tutaj - http://www.robimyustawe.org/ jest to jedna z nielicznych inicjatyw, które rzeczywiście mogą zmienić dużo rzeczy na lepsze.

Re: zezwolenie na handel

: 9 paź 2015, o 14:38
autor: frunfun
Bardzo trudno teraz zdobyć takie zezwolenie.

Re: zezwolenie na handel

: 12 sty 2018, o 16:14
autor: jjusti18
A wiecie co robić w przypadku gdy klient chce mieć pewność o tym, że wytwór który u nas otrzyma jest jedyny i niepowtarzalny? Dowiedziałam się tutaj http://www.fasingenergia.pl/przeniesien ... to-zrobic/ , że jest coś takiego jak przeniesienie majątkowych praw autorski. Nawet jest tam opisane jak to zrobić.

Re: zezwolenie na handel

: 24 sie 2018, o 20:43
autor: murlok
http://www.bestoferta.pl/kredyt-dla-bardzo-zadluzonych/ - To obecnie jeden z najciekawszych portali udostępniających informacje o biznesie całkowicie za darmo, mnóstwo na nim artykułów, które nie raz pomogły mi w podjęciu decyzji.

Re: zezwolenie na handel

: 20 wrz 2018, o 12:56
autor: Fotgib48
Musisz to sprawdzić u źródeł.

__

pomady do włosów

Re: zezwolenie na handel

: 1 paź 2018, o 17:16
autor: Lieno46
Ile się czeka na takie zezwolenie?

__

kancelaria ultimatum