Kredyty na święta

Doniec

Kredyty na święta

Postautor: Doniec » 4 lis 2018, o 11:04

Widzieliście może jak wiele jest reklam kredytów na święta?

Czy ktoś z Was może brał kiedyś taki kredyt?

bartlomiejb

Re: Kredyty na święta

Postautor: bartlomiejb » 6 lis 2018, o 11:37

Doniec pisze:Widzieliście może jak wiele jest reklam kredytów na święta?

Czy ktoś z Was może brał kiedyś taki kredyt?

Wczoraj widziałęm pierwszą reklamę tego typu. I ogólnie śmiałem sie,ze ledwie co skończyło się święto zmarłych oraz zaczynają się od razu reklamy świąt bożego narodzenia. Również w pożyczkach. Sam nie jestem wielkim fanem pożyczek, jednak wiem,ze są sytuacje,w których taka pożyczka moze uratować tyłek. Wiele osób nie ma odpowiedniej zdolności kredytowej albo nie chcą bawić się w załatwienia kredytów w banku.( trochę to w koncu zajmuje)

I dla nich pożyczka w firmie prywatnej jest dobra opcją:
https://www.wprost.pl/gospodarka/100337 ... wniez.html

Jesli chciałbyś coś takiego zaciągnąć, polecam dobrze porównać sobie poszczególne oferty.Albo nawet wybrać się do doradcy pożyczkowego i niech doradca Ci coś dobierze odpowiedniego.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć

Bizneswoman

Postautor: Bizneswoman » 6 lis 2018, o 16:07

To normalne, że teraz kredyty będą oferowane, a także będzie możliwe ich podjęcie bardziej, niż wcześniej. To idealny czas na nakłonienie klientów na pożyczkę, bo przecież nie można bez prezentu przyjechać, prawda? ;) . Ja sama nie patrzę na to, co tam oferują , a mam zamiar skontaktować się z firmą http://polskikredyteu.pl/ , która doradzi i pomoże uzyskać pieniądze na świąteczne szaleństwo.

marek859

Postautor: marek859 » 8 lis 2018, o 21:28

Kredyt to poważna decyzja, więc trzeba znaleźć dobrą ofertę, aby nie stracić na tym wszystkim pieniędzy.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, o 20:40 przez marek859, łącznie zmieniany 1 raz.

Michał T.

Postautor: Michał T. » 9 lis 2018, o 11:16

Nie korzystałem, nie zamierzam. Święta są co roku i da się przewidzieć takie wydatki. Tylko trzeba o tym myśleć odpowiednio wcześniej i coś odłożyć. Skoro stać na spłatę kredytu, to stać też na odłożenie przez cały rok.

Kazia

Postautor: Kazia » 9 gru 2018, o 14:29

No nie wiem, nigdy w takiej sytuacji nie byłam. Nigdy się specjalnie nie przelewało, tym bardziej w okresie przedświątecznym, ale wolałam czegoś nie kupić po prostu. Tak szczerze, to nawet mi w takiej chwili pożyczka do głowy nie przyszła. Co innego, gdybym na przykład miała jakiś jeszcze wydatek, ważny zakup i przy okazji bym dobrała jakąś kwotę na święta. No i może jeszcze jedno "ale", zdecydowanie odpada pożyczka, czy chwilówka, jak juz to brałabym kredyt. Habza Finanse ma dobre warunki, udzielają nawet kredytów dla zadłużonych, konsolidacja chwilówek Warszawa jak i cała Polska.

Gardian

Postautor: Gardian » 17 sty 2019, o 19:54

Jeśli chodzi o kredyty i pożyczki to chciałem polecić Wam zajrzeć na stronę http://top-pozyczki.eu/ . Znajdziecie tam naprawdę bardzo ciekawe wpisy dotyczące tych tematów jak i ogólnie finansów. Według mnie jest to jedna z lepszych takich stron i warto zagłębić się w zamieszczane artykuły. Mam nadzieję, że będzie to dla Was pomocne, bo odpowiednia wiedza jest konieczna do podjęcia świadomych decyzji ;)