Czy zostałem naciagniety?

rafiiiik 666

Re: Czy zostałem naciagniety?

Postautor: rafiiiik 666 » 8 lut 2013, o 18:46

Witam mam taki oto problem. Zakupilem telefon w play dnia 31.12.12 za 1 zl w abonamencie dostalem 200 mb internetu sms minuty i takie rozne pierdoly abonament wynosil 80 zl na 24 miesiace pierwsza faktura przyszla na 108 zl bo jeszcze placilem za aktywacje numeru ok wszystko sie zgadza ale dzisiaj dowiedzialem sie za mam zaplacic 276.96 :evil: :o zapytalem sie osob pracujacych w play skad taka cena oni mi powiedzieli
ze to przez internet pytalem sie jak skoro za internet place 7 zl i mam 200gb oczywiscie w umowie bylo napisane ze przez 3 miesiace internet mam darmowy wiec placic nie musialem lecz oni mi odpowiedzieli ze mam niebezpieczny internet i powiedzieli ze jak mi sie skonczy pakiet to sie dolicza do faktury a o tym mnie przy kupnie telefonu nie poinformowano. A Najlepsze jest to ze na noc wylaczam telefon bo nie che zeby mnie ktos obudzil he he a jak telefon byl wylaczony kasa dalej leciala przez noc naliczyli mi 80 zl CHOCIAZ TELEFON BYL WYLACZONY.

i MOJE PYTANIE BRZMI....
Co mam zrobic w tej sytuacji zaplacic czy nie bo nie chce sie spotkac z nimi w sadzie

POZDRAWIAM

Shee

Postautor: Shee » 13 mar 2013, o 10:29

Zdecydowanie powinieneś pójść na policje. To chyba najlepsze co możesz zrobić, bo jeśli np. w przyszłości okaże się, że z tego nazwiska został zaciągnięty kredyt, czy pożyczka będziesz miał podstawy do obrony. Panowie funkcjonariusze spiszą protokół i przynajmniej będziesz miał jakieś zabezpieczenie.

bartlomiejb

Postautor: bartlomiejb » 21 mar 2013, o 11:41

Ja również uważam, że powinieneś iść z tym na policję. Pozwoli Ci to uniknąć przykrych konsekwencji w przyszłości.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć