Inkubatory przedsiębiorczości

IdeaBank
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 11:49

Inkubatory przedsiębiorczości

Postautor: IdeaBank » 16 wrz 2011, o 11:49

Myśleliście ostatnio o posiadaniu własnej firmy? Macie dobry pomysł, ale brakuje Wam kapitału na jego realizację? Chętnie rozpoczęlibyście własną działalność gospodarczą, ale brakuje Wam doświadczenia? Idea Bank wyszedł z propozycją, która rozwiąże wszystkie Wasze problemy!
Inkubator przedsiębiorczości Idea Banku nie jest zwykłym inkubatorem. Po raz pierwszy w Polsce bank zgłasza chęć sfinansowania zupełnie nowego biznesowego projektu.

W ramach Inkubatora Przedsiębiorczości Idea Bank wybierze 30 najlepszych planów biznesowych i założy spółkę z młodymi przedsiębiorcami. Wszystkie wybrane osoby będą musiały wnieść 70% kwoty kapitału założycielskiego, co będzie równe 70% udziałów w spółce. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 150 tys. zł. Spłata kredytu udzielonego na preferencyjnych warunkach będzie rozłożona na 5 lat. Idea Bank zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów przygotowania odpowiedniej dokumentacji i założenia spółki.

Spółkę z Idea Bankiem może założyć każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych, preferowanej branży czy wymaganego doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. Wystarczy świetny pomysł, resztą zajmuje się Idea Bank. Laureaci Inkubatora Przedsiębiorczości mają także szanse zostać jednym ze słuchaczy Akademii Biznesu – miesięcznego szkolenia, prowadzonego przez dr Leszka Czarneckiego oraz najlepszych menedżerów z całej grupy Getin Holding. Wszyscy uczestnicy takiego kursu stają przed szansą na zdobycie niezbędnej wiedzy o sprzedaży, marketingu, makroekonomii, księgowości, finansach oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Aby zgłosić chęć udziału w Inkubatorze Przedsiębiorczości Idea Banku wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod adresem:

http://ideabank.pl/inkubator_przedsiebiorczosci

Zgłoszenia można wysyłać najpóźniej do 6 listopada! Nie czekaj, wyślij swój formularz już teraz!

daknez
Posty: 27
Rejestracja: 7 mar 2012, o 14:05

Re: Inkubatory przedsiębiorczości

Postautor: daknez » 15 mar 2012, o 11:25

Jeśli ktoś ma możliwość, ciekawą opcją jest też: http://www.inkubatory.pl/ ;)

Kasiek
Posty: 796
Rejestracja: 14 lut 2011, o 12:40

Re: Inkubatory przedsiębiorczości

Postautor: Kasiek » 15 mar 2012, o 15:56

To też jest bardzo fajna opcja: http://www.beyondinvestments.eu/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości