Strona 1 z 2

biuro rachunkowe

: 13 gru 2018, o 11:17
autor: Ulryk54
Musze skorzystać z usług biura rachunkowego. Może ktoś z Was zna jakieś dobre biuro rachunkowe Legionowo, które może mi polecić? Będę naprawdę wdzieczny za pomoc.

Re: biuro rachunkowe

: 11 sty 2019, o 19:11
autor: marek859
Biuro rachunkowe to też dla wielu osób bardzo dobry biznes, dlatego tak wiele osób jest chętnych, aby je prowadzić. Mimo wszystko jednak pracę zawsze trzeba sobie ułatwiać. Na stronie https://mojebiuro24.pl/ sprawdzicie sobie fajne oprogramowanie dla biur, które prowadzą księgowość online.

Re: biuro rachunkowe

: 24 sty 2019, o 17:57
autor: witecka
Gdybyście nadal byli zainteresowani, to ja szczerze mogę polecić biuro rachunkowe Profito. Sama zamierzam skorzystać z ich oferty http://www.profito-lublin.pl/cennik/pod ... rozchodow/ prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Zamierzam im zaufać przede wszystkim z tego względu, że mają długoletnie doświadczenie, a zależy mi na profesjonalizmie.

Re: biuro rachunkowe

: 3 lut 2019, o 15:24
autor: ciopas
A jeśli szukasz naprawdę porządnej księgoowści to wydaje mi się, że mogę z ręką na sercu polecić Gamę. Biuro Pani Grabowskiej radzi sobie wyśmienicie, są bardzo efektywni i niedrodzy.

Re: biuro rachunkowe

: 22 lut 2019, o 17:53
autor: KKmamsa
Jak interesuje Was biuro rachunkowe w Mysłowicach to zapoznajcie się z ofertą biura rachunkowego MDA. Mają bardzo dobrych księgowych, więc śmiało możecie im zaufać. Dobrze prowadzona księgowość to krok ku seksowi każdej firmy.

Re: biuro rachunkowe

: 27 lut 2019, o 09:36
autor: BeciaKorpo
Ja mogę polecić dobre biuro rachunkowe, ale z Poznania. Już od jakiegoś czasu z nimi współpracuję i jest bez zarzutu. Bardzo mili i rzetelni, prawdziwi profesjonaliści :) Sprawdź ich sobie bo naprawdę warto: Usługi księgowe Poznań

Re: biuro rachunkowe

: 28 lut 2019, o 21:44
autor: xswert
Jeśli szukacie firmy która zajmie się waszą księgowością, to z własnego doświadczenia mogę wam polecić biuro rachunkowe online https://eido.pl. Mają doświadczenie, pracują tam sami profesjonaliści którzy znakomicie doradzają i zawsze służą pomocą.

Re: biuro rachunkowe

: 22 mar 2019, o 12:35
autor: koskagosia
Ze względu na wieloletnią współpracę i profesjonalną obsługę mogę polecić jedynie biuro rachunkowe Łódź. Zarówno wykonywana praca, jak również kompetencje kadry, nie pozostawiają żadnych wątpliwości względem realizacji i kompleksowej obsługi finansowej, którą firma świadczy

Re: biuro rachunkowe

: 22 mar 2019, o 17:52
autor: Lukas_Borno
Mnie jeszcze nie było dane korzystać z takiego biura.

Re: biuro rachunkowe

: 6 cze 2019, o 10:45
autor: sera33
Mój szwagier korzystał z usługi doradztwo podatkowe kraków. Pomogli mu gdy musiał przygotowywać się do do kontroli podatkowej jakie musiał złożyć podczas audytu firmy. Ja też rozliczam u nich wszelkie faktury VAT, u których mam wątpliwości. Polecam do zapoznania się, że szczegółami świadczenia ich usług na stronie https://taxreo.pl/uslugi/doradztwo-podatkowe/.