Dział windykacji

Claudia

Dział windykacji

Postautor: Claudia » 28 lis 2018, o 17:59

Witam. Mój problem wyglada następująca ponad rok temu wzięłam 2 kredyty spłata była ale pewnego dnia straciła prace zaszłam w ciąże i przestałam spłacać z powodu braku gotówki . Dostałam pismo od działu windykacji i rozmawiałam z Panien który zaproponował mi raty za 1 kredyt 360 zł za 2 kredyt 460 zł wiele razy prosiłam Pana żeby obłożył mi te kwoty . Mój miesięczny dochód to 750 zł alimentów na syna płaconych do ręki , pan zaproponował bym napisała do nich pismo tylko nie wiem jak mam to zrobić by bank przystał na mojej propozycji . Syn ma 1,5 roku nie mogę iść do pracy chociaż bardzo bym chciała , mieszkamy sami . bardzo proszę o pomoc w napisaniu takiej ugody uwarunkowujac moja sytuacja .

Roman40

Re: Dział windykacji

Postautor: Roman40 » 5 gru 2018, o 22:35

Wato wysłać pismo, w którym wytoczysz argumenty na słabą sytuację materialną, jak też zadeklarujesz dobrowolne płatności (najlepiej zanim wyślesz pismo wpłać parę groszy). Powinnaś dodać do wniosku o obniżenie rat załączniki potwierdzające niskie dochody. Swoją drogą też polecam podjąć pracę zawodową. Nie można cały czas żyć z alimentów!

marek4436767j

Postautor: marek4436767j » 6 gru 2018, o 08:07

Ten temat dla każdego powinien być bardzo ważny. Tak uważam i swojego zdania na pewno nie zmienię.

Gardian

Postautor: Gardian » 26 gru 2018, o 14:15

Moim zdaniem jeśli chodzi o windykację to najlepiej jest i tak zwrócić się do specjalistycznych firm, zajmujących się tematem jakim jest odzyskiwanie długów na co dzień ;) Ze swojej strony w tym celu mogę polecić zajrzeć na stronę http://www.odzyskamydlug.pl/opinie,klientow.xhtml .Kancelaria ultimatum to według mnie jedna z lepszych opcji jeśli chcecie się na taki ruch zdecydować i mówię to ze swojego doświadczenia, bo miałem okazję współpracować z nimi dwukrotnie jak do tej pory