usługi księgowe

Branmir

usługi księgowe

Postautor: Branmir » 3 lip 2018, o 08:53

Cześć. Co lepiej wychodzi? Księgowa czy księgowość online, jak uważacie? A może najlepiej prowadzić księgowość swojej firmy samemu? Czy też zlecić to biurowi rachunkowemu? Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem? - zakładając, że firma jest stosunkowo niewielka. Znalazłem niedawno biuro oferujące usługi księgowe Katowice, które jest dość tanie, powiedziałbym że nawet bardzo. Ale nie jestem pewny czy takie biura należycie dbają o terminowość itd. Co możecie mi powiedzieć na temat współpracy z biurami rachunkowymi? Pozdrawiam.

nikorek

Re: usługi księgowe

Postautor: nikorek » 24 wrz 2018, o 13:28

Ja stawiam na bezpośrednią współpracę z księgowym dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy tradycyjnego biura rachunkowego. Mieszkam w Sosnowcu i tu mogę z czystym sumieniem polecić firmę Kasprzyk i Niziołek. To firma rodzinna, prowadzona przez ojca i córkę i istniejąca już ponad 20 lat. Ogromne doświadczenie i zaangażowanie w pracę z klientem. Mam w papierach idealny porządek i śpię spokojnie bo żadna kontrola mi nie straszna :)

Ykiet42

Postautor: Ykiet42 » 28 wrz 2018, o 15:38

Korzystam z pomocy takiej firmy i jest to bardzo pomocne.

__

promoflash.pl

raport

Postautor: raport » 30 wrz 2018, o 11:12

korzystam i to bardzo pomocne jest :) na prawde trudno by bez tego bylo

gochawor

Postautor: gochawor » 1 paź 2018, o 11:33

Księgowość online jest tańsza, ale moim zdaniem to warto mieć księgową. Jesteś pewniejszy że wszystko masz pod kontrolą.