konto walutowe - jakie ?

simba

konto walutowe - jakie ?

Postautor: simba » 13 cze 2018, o 12:06

Witam jade na wakacje do pracy do holandii i potrzebuje konta walutowego tylko na te dwa miesiace bo ,pracodawca wymaga założenia konta walutowego,po powrocie chciałbym wyjąć pieniądze w euro i zamknąć rachunek , które konto mi polecacie i czy nie bedzie problemu z wyjęciem i zamknieciem rachunku. Co myślicie o Nest Banku ? Sprawdzałem to w porównanie kont walutowych w euro i wydaje się ciekawe. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Maniekk

Re: konto walutowe - jakie ?

Postautor: Maniekk » 19 maja 2019, o 10:30

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że już nie trzeba zakładać kont walutowych po to, aby mieć możliwość robienia transakcji bezgotówkowych za granicą kraju. Ja jestem wielkim zwolennikiem posiadania kart wielowalutowych gdzie nawet już dzieci i młodzież mogą je mieć. W ofercie https://www.igoriacard.com/karta-prepaid-kieszonkowe-dla-dzieci/ taka karta pre paid pozwala całkowicie kontrolować wszelkie wydatki waluty obcej przez naszych podopiecznych.

Kondziu_Ko

Re: konto walutowe - jakie ?

Postautor: Kondziu_Ko » 20 maja 2019, o 21:22

Ja nigdy nie miałem konta walutowego. Znam kilak osób, które pracowały za granicą i miały założone takie konta, z tego co się orientuję to były bardzo z tego zadowolone.