Finanse

Selena

Re: Finanse

Postautor: Selena » 3 sty 2018, o 18:37

Ja jestem za księgową. Nie ma to jak księgowość lublin

arturk

Postautor: arturk » 15 sty 2018, o 10:18

Ze swojej strony polecam oszczędzać na przyszłośc. NIe dosc,ze emerytury pewnie będziemy mieli głodowe to jeszcze państwo zupelnie nam nie pomoże. Tak jak teraz nie za bardzo pomaga starszym ludziom...

Wiele osób pewnie stwierdzi tutajże lokaty się nie opłacają bo są nisko oprocentowane. Ale jeśli dobrze się poszuka to również można znaleźć korzystne oferty
http://www.tanie-konto.pl/ranking-lokat/

Na stronie jest ranking. Który polecam sobie poczytać. W mbanku jest lokata na 3,5%

Kroqus

Postautor: Kroqus » 15 sty 2018, o 22:45

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Przestań przemierzać świat w poszukiwaniu dowodów na to, że nigdzie nie przynależysz.

mirena

Postautor: mirena » 15 sty 2018, o 23:48

Na początku swojej działalności sama prowadziłam swoją księgowość, od roku moją firma zatrudnia ponad 10 osób i nie wyobrażam sobie robić tego dalej samodzielnie ponieważ nie mam już na to czasu. Dlatego skorzystałam z biura rachunkowego, które świetnie radzi sobie z moją księgowością. Zanim jednak podjęłam taki krok zajrzałam na tą stronę https://faktura.pl/wlasna-firma/jak-wybrac-dobrego-ksiegowego , aby upewnić się, że mój wybór jest najlepszy bo przecież chodzi o moje finanse. Jeśli macie wątpliwości od czego zacząć zachęcam do zapoznania się z linkiem.

Selena

Postautor: Selena » 25 sty 2018, o 20:57

Korzystam z usług biura księgowego lublin. Jakoś nie ufam tym wszystkim księgowościom online.

szyszunia

Postautor: szyszunia » 12 lut 2018, o 11:46

To już indywidualna kwestia. Są osoby, które chcą zmniejszyć wydatki, dlatego wybierają taką opcję.

kolos

Postautor: kolos » 13 lut 2018, o 03:36

Tylko i wyłącznie. Od samego początku z biurem rachunkowym Gama p. Grabowskich. Nie zmieniłbym tej decyzji, bo już po kilku miesiącach wiedziałem, że tych papierków, rozliczeń, wyliczeń, przesyłów i odbiorów jest zbyt dużo, żebym sam się tym zajmował.

MarcinMr
Kontaktowanie:

Postautor: MarcinMr » 13 lut 2018, o 18:18

Ja prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą a i tak sobie nie wyobrażam tego prowadzić sama. Jeśli jesteś z Warszawy to mogę Ci polecić fajne biuro rachunkowe przy metrze. Po pierwsze to bardzo wygodne jeśli tak jak ja, omijacie metrem korki :) A po 2gie bardzo profesjonalnie traktują tam nawet takie małe firmy - zawsze wszystko mam na czas mimo, że z pewnością nie jestem ich najważniejszym klientem - to tak właśnie się tam czuję :) Naprawdę świetni i ciepli ludzie którzy zawsze doradzą :) {PS: to nie szeptanka, naprawdę polecam!}

krystyna.kok

Postautor: krystyna.kok » 5 kwie 2018, o 10:38

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której miałabym samodzielnie prowadzić księgowość firmy. Niezależnie od jej rozmiaru nie warto robić tego samemu. Jak zaczynałam swoją przygodę przedsiębiorcy to byłam pewna, że dam radę w pojedynkę prowadzić swoją księgowość. Nawet nie wiecie jak się myliłam ;) wystawiałam zaledwie dwie faktury miesięcznie, a i tak był kłopot. Niejednokrotnie zdarzyło mi się źle obliczyć składkę lub nie opłacić czegoś w terminie, a wiadomo jak to z US-em jest :oops: na szczęście opóźniłam się tylko o kilka dni, więc nie było tak dużego problemy, no ale jednak… po kilku wpadkach zdecydowałam się na biuro rachunkowe – wybrałam to http://constans.co/. Mają swoje biura w dwóch miastach, całe szczęście, że jedno z nich znajduje się w Warszawie. Korzystam z ich usług od mniej więcej roku i jestem bardzo zadowolona – naprawdę, pełen profesjonalizm. Nawet nie próbujcie prowadzić księgowości na własną rękę – prędzej czy później będą z tego problemy. No chyba, że jesteście biegłymi księgowymi 8-).

kasperq96

Postautor: kasperq96 » 9 kwie 2018, o 18:15

Nie mam w tym obszarze dostatecznej wiedzy... Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
Dajemy schronienie aniołowi w nas samych. Musimy być stróżem tego anioła.