wypowiedzenie umowy karty kredytowej

Zancia230

wypowiedzenie umowy karty kredytowej

Postautor: Zancia230 » 12 lis 2010, o 23:20

Szanowni Panstwo,
piszę w bardzo pilnej dla mnie sprawie i serdecznie proszę o odpowiedz.otóz chodzi o moja karte kredytową w jednym z bankow, otóz.... zalozyłam ją w 2008 roku, przelałam wtedy na moj rachunek 1100 zł i rozłozono mi splate tego na miesieczne raty po 50 zł, splacam 50 zł mies/+ kwota minimalna (limit karty 2000zł), czasem placilam po 150 zl/mies. czasem po 250 zł. z karty ostatnio korzystałam w kwietniu na kwote 5 zł. dzis dowiaduje sie ze mam zadluzenie na 1700zł, to gdzie podziały sie wszystkie moje wplaty z 2 lat??konsultant powiedzial mi ze doliczono koszty pism windykacyjnych...i tu moje pytanie....bank wysyłam mi wezwania do zaplaty podwojnie te same i za kazde liczyl 45zł, tzn jednego dnia dostawalam 2 takie same pisma do skrzyni pocztowej.dzis na infolinii dowiedzialam sie rowniez ze wypowiedziano mi umowe karty kredytowej i ze zostalo wyslane takie pismo, czy bank wypowiedzenie umowy moze wyslac zwyklym niestemplowanym listem,jak wezwanie do zaplaty bo nie dostalam zadnego pisma z wypowiedzeniem umowy!pomozcie!nie wiem skąd zadluzenie 1700zł i jak kosmiczne koszty mi doliczono, nic nie wiedzialam o wypowiedzeniu rat, czekam na odp, dziekuje