Czy inwestowanie w nieruchomości się opłaca

Greedalff
Kontaktowanie:

Re: Czy inwestowanie w nieruchomości się opłaca

Postautor: Greedalff » 9 maja 2016, o 19:47

Opłaca pod warunkiem, że znajdziemy nieruchomość w dobrym stanie i nie będziemy musieli wydawać majątku na jej remont.

Kasiul

Postautor: Kasiul » 24 maja 2016, o 22:42

Nie ma pewnych inwestycji w 100% ale ziemia i nieruchomosc zawsze bedzie cos warta, poza tym mozna wynajmowac i kapitał ciągle się buduje :)

Midaas8

Postautor: Midaas8 » 7 cze 2016, o 09:22

Tak, nadal jest to jeden z prostszych i pewniejszych sposobów na zarabianie. :)

KarolinaNowak

Postautor: KarolinaNowak » 13 cze 2016, o 13:48

Nie ulega wątpliwości, że jeżeli chcemy dobrze ulokować oszczędności, nieruchomości są świetną opcją. Oczywiście należy tutaj pamiętać, aby wybrać atrakcyjną lokalizację, która w przyszłości zachęci nabywców do zakupu. Mnie osobiście bardzo podoba się pod tym względem oferta ama-bud.pl , gdzie mamy możliwość ulokowania kapitały w mieszkania o wysokim standardzie.

Edheen

Postautor: Edheen » 25 lip 2016, o 14:08

Jasne, że się opłaca. Nieruchomości to teraz jedna z lepszych inwestycji finansowych, ale trzeba uważać w jakiej walucie brać kredyt, żeby nie być kolejnym frankowiczem. Ja sama mam 2 mieszkania, które wynajmuje, a koszty rat pokrywam z odstępnego, który otrzymuje za wynajem.

ciopas

Postautor: ciopas » 18 lip 2017, o 23:36

a ja tam uważam ze bardziej opłaca się zainwestować w własną działalność ale wiadomo, kto co lubi. Przy działalności musimy się trochę wysilić i pamiętać o milionach rzeczy :) ostatnio nawet mnie zaskoczyła sprawa: jak zastrzec znak towarowy? Na szczęście są internety :)

Kataarzyna

Postautor: Kataarzyna » 19 lip 2017, o 09:21

Jak najbardziej - sama mam w planach w najbliższym czasie zainwestować swoje pieniądze w nieruchomości

jurek321

Postautor: jurek321 » 19 lip 2017, o 09:28

według mnie na pewno tak

aniaola37

Postautor: aniaola37 » 25 lip 2017, o 10:15

Na takim inwestowaniu tylko bogaci sie wzbogacaja bo zeby zaczac zarabiac to trzeba miec bardzo duzy kapital. Ja mysle nad inwestycja w fundusze, juz czytam na ten temat poradniki ze stronki http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/ jest to troche skomplikowane ale do ogarniecia. Na tej stronce duzo latwiej jest to zrobic i ma sie dostep do wielu rynków zagranicznych

kolos

Postautor: kolos » 15 sie 2017, o 11:17

tak jak się ma mega kase... bo brać kredyt żeby kupić i liczyć że sie na tym zarobi to już chyba nie.. ceny najmu spadają w końcu. lepsza inwestycja to po prostu dziłalność. Można ją rozkręcić i mieć z tego niezły zysk. Ja tak chce zrobić, potrzebna mi jeszcze tylko nazwa firmy i będę działał :)