Czy z bankiem można wygrać w sądzie?

zelazny

Czy z bankiem można wygrać w sądzie?

Postautor: zelazny » 7 maja 2015, o 06:06

Pytam w kontekście kredytów hipotecznych i praktyk związanych z zawyżaniem zdolności kredytowej, aby klient mógł się bardziej zadłużyć. Czy banki nie powinny ponieść konsekwencji tego typu działań?

kajek

Re: Czy z bankiem można wygrać w sądzie?

Postautor: kajek » 7 maja 2015, o 10:28

zelazny pisze:Pytam w kontekście kredytów hipotecznych i praktyk związanych z zawyżaniem zdolności kredytowej, aby klient mógł się bardziej zadłużyć. Czy banki nie powinny ponieść konsekwencji tego typu działań?

Prawda jest taka, że banki mają dużo grzechów na sumieniu. To co napisałeś to klasyczny przykład nadużyć jakich dokonywały banki. Nie oszukujmy się. Do pewnego momentu to nie stan Twoich dochodów był najważniejszy przy udzielaniu pozytywnej decyzji kredytowej, a Twoja chęć. Wszystko po to aby maksymalizować zyski. Wbrew pozorom nie jesteśmy na straconej pozycji w sporze z bankiem. Było już wiele procesów w których to banki przegrywały i nawet adwokaci tutaj nie pomogą.
Tych którzy szukają pomocy w tego typu sprawach odsyłam do http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/oce ... z-bankiem/
Krótki poradnik co robić gdy powstanie spór z bankiem.

Lenek89
Kontaktowanie:

Postautor: Lenek89 » 9 lip 2015, o 10:38

Bank ma takich prawników, że wygranie z nim byłoby cudem. Możemy wygrać jeśli mamy niezbite dowody jego winy lub swojej niewinności.

Patrykinvictus

Postautor: Patrykinvictus » 19 kwie 2017, o 11:24

Posiadają państwo poliso lokatę, ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, a może kredyt we frankach? Zapraszam do kontaktu z kancelarią Invictus z Wrocławia, przy minimum formalności ze strony Klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces związany z dochodzeniem roszczeń od ubezpieczycieli i banków Tel. 530-841-668 E-mail patryk.stawczyk@kancelariainvictus.pl

Marcjanna

Postautor: Marcjanna » 11 sty 2018, o 23:54

Pewnie, że można wygrać. Moja przyjaciółka wygrała spór z bankiem dzięki kancelarii prawnej LexNord. Ja sama także z nich korzystałam, co prawda w innej sprawie (odszkodowanie za wypadek komunikacyjny), ale także sprawa powiodła się pomyślnie. W każdym razie jak widać istotne jest tutaj chyba znalezienie odpowiedniego specjalisty, który zajmie się Naszą sprawą. W kwestii wspomnianej kancelarii LexNord wiem, iż pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy nie boją się żadnych spraw, a wręcz lubią sprawy bardzo trudne i skomplikowane.

ciopas

Postautor: ciopas » 27 sty 2018, o 23:23

A pewnie, że można. Potrzeba tylko dobrego prawnika i minimum podstawowej wiedzy z zakresy finansów, prawa itd. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/formy-p ... -w-polsce/ Ja stosunkowo dużo na ten temat się tutaj podowiadywałem.