Kredyt a bezrobocie

Kasiek

Kredyt a bezrobocie

Postautor: Kasiek » 29 paź 2014, o 17:36

Przymierzam się do kredytu hipotecznego i bank wymaga takiego ubezpieczenia: ipolisa.pl/Jak-ubezpieczyc-sie- ... tykul,855/

Wydaje mi się, że to dobry pomysł, ale chciałam jeszcze zapytać o Wasze doświadczenia.

magda.cent
Kontaktowanie:

Re: Kredyt a bezrobocie

Postautor: magda.cent » 30 paź 2014, o 01:53

Ja nic takiego nie musiałam dawać nigdy, może oni na tych polisach zarabiają?

jmal

Postautor: jmal » 10 lis 2014, o 08:49

magda.cent pisze:Ja nic takiego nie musiałam dawać nigdy, może oni na tych polisach zarabiają?

Tu zostały podane wszystkie dokumenty jakie bank wymaga do zawarcia umowy o kredyt hipoteczny http://www.forum-kredytowe.pl/porady/ja ... znego-126/
Oczywiście banki mogą żądać dodatkowej dokumentacji, zaświadczeń, oświadczeń - ale zależy to już od indywidualnej sytuacji klienta.
Kredyty hipoteczne opiewają na duże sumy, nie ma więc co się dziwić, że banki szukają różnego rodzaju form zabezpieczeń.

Kred.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Kred.pl » 4 lut 2015, o 08:11

Kredyt hipoteczny najczęściej jest długoterminowym zobowiązaniem wobec banku. Nie powinno więc dziwić, że udzielając kredytu na 20 czy 30 lat bank będzie chciał się zabezpieczyć na wszelkie możliwe sposoby. Im większe przewidywane ryzyko niespłacania pożyczonych pieniędzy tym więcej zabezpieczeń będzie stosować dana instytucja. A status bezrobotnego jest dla banku jednym z najwyższych ryzyk.

czekoladowy15

Postautor: czekoladowy15 » 14 lut 2017, o 16:43

Serio ktoś wierzy jeszcze w te chwilówki? Poczytajcie o tym w internecie, a potem przeanalizujcie umowę, szczególnie ten drobny druk. Jeśli potrzebujecie pieniędzy, to lepiej wziąć kredyt w normalnym banku. Nie doradzę Ci w którym, bo to zależy od Twoich potrzeb. Najlepiej sam porównaj w ekredytgotowkowy.pl/ i wybierz taki, który będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny.

jarek197

Postautor: jarek197 » 21 lut 2017, o 07:33

tylko chwilówki z takim statusem

bartlomiejb

Postautor: bartlomiejb » 25 maja 2017, o 11:26

Aktualnie jest problem nawet z dostaniem chwilówki jeśli się nie zarabia. Wbrew pozorom takie firmy również sprawdzają jakie mamy zdolości co do brania kredytów.....

Dodam równiez,ze jeśli nie pracujemy to raczej nie mamy szans na dostanie kredytu hipotecznego... Dla banku jets to zbyt duże ryzyko. Aktualnie trzeba
pracować
oraz mieć wkład własny w wysokości 20% wartości nieruchomości
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, o 13:10 przez bartlomiejb, łącznie zmieniany 1 raz.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć

garrak22

Postautor: garrak22 » 18 cze 2017, o 21:07

Ja słyszałam od znajomych o AASA. Bardzo szybko ta firma się stała się popularna wsród moich znajomych, którzy potrzebowali szybko pieniążków na nagłe wydatki, POŻYCZKI a ta firma własnie proponuje kredyt przez internet bez zaświadczeń. Nawet gdy nie udawało im sie dotrzymać termin spłaty, to bo bezproblemowo odraczali spłate. Pozdrawiam

kolos

Postautor: kolos » 3 paź 2017, o 13:16

nie bardzo rozumiem pytanie. ja brałem pożyczkę pozabankową i żeczywiście kryteria nie były wygurowane ale jednak przychód minimalnie 1050zł musiałem mieć.