Czy muszę płacic za usługę która nie zostala wykonana

Katarzyna121

Czy muszę płacic za usługę która nie zostala wykonana

Postautor: Katarzyna121 » 10 paź 2014, o 21:36

Witam.
Proszę o informację czy muszę placic za usługe która tak naprawdę nie została wykonana.Może opisze sytuację.Rok temu straciłam pracę.Miałam zaciągnięte kredyty o które bałam sie że nie bedę mogła płacić.Znalazłam gdzies na internecie firme oddłużeniową.Wysłali mi scanem umowę,orginał miałam odeslac natomiast nalegali żeby jak najszybciej wyslac scan.Tak też zrobiłam.Miałam wplacic ok 700zł w dwóch ratach.Orginalu umowy nie wysłałam do firmy,dokumentów krtedytowych też nie.Po kilku dniach zadzwoniłam do nich i powiedziałam ze rezygnuje z umowy ./mój błąd ze nie wysłałam rezygnacji na pismie.Miałam jeszcze kilka tel z tej firmy ale kategorycznie odmówiłam wspólpracy.Jakis miesiąc temu otrzymałam przedsądowe wezwanie do zapłaty.Póżniej propozycje ugody.Opłaciłam to,ale nadal zastanawiam sie czy skoro firma nic nie zrobiła w mojej sprawie,. a posiadaja tylko scan umowy,orginału nie wysyłałam czy faktycznie powinnam wnieść tą opłate czy nie.Proszę o wyjaśnienie mi jak postąpić w tej dziwnej sytuacji

majuniaa

Re: Czy muszę płacic za usługę która nie zostala wykonana

Postautor: majuniaa » 20 lut 2015, o 07:45

A nie kontaktowałeś się w tej sprawie z księgową?zobacz tu może akurat będą mogli coś doradzić...

mikus

Re: Czy muszę płacic za usługę która nie zostala wykonana

Postautor: mikus » 25 lut 2015, o 20:47

moim zdaniem jest to uzależnione od okoliczności :p pewnie każdy przypadek inaczej jest rozpatrywany;p