Zadluzenie.............

basia1

Zadluzenie.............

Postautor: basia1 » 21 mar 2010, o 01:00

Piec lat temu wzielam kredyt na zakup samochodu. Samochod stal sie zabezpieczeniem. W miedzy czasie stracilam prace i wszystko co mialam. zaczelam zalegac z ratami. Obecnie mam prace i bylabym w stanie splacac moje raty ale bank sprzedal zadluzenie do firmy windykacyjnej, Kiedy skontaktowalam sie z Ta Firma oswiadczono mi,ze zadluzenie moje z wysokosci 30tysiecy przeszlo na okolo 60tysiecy i,ze powinnam na dzien dzisiejszy wplacic 40 tysiecy. Kiedy wspomnialam,ze przeciez moga wziac samochod to mnie wysmiano. Ja nie mam takiej sumy. Powiedziano mi tez,ze jesli tego nie zalatwie to zostanie zalozona mi sprawa sadowa z nakazem zaplaty natychmistowo calej sumy. Jesli tego nie uczynie czeka minie wiezienie. Ja nie mam takich pieniedzy i nie wiem co mam zrobic. BARDZO SIE BOJe,ze zostane zamknieta.Mam dzieci i boje sie co sie z nimi stanie. Czy tak sie moze stac? Prosze o jaka kolwiek podpowiedz co robic.
Zrozpaczona Malgorzata

egoiTka29

Re: Zadluzenie.............

Postautor: egoiTka29 » 18 lut 2014, o 19:13

Z tym wiezieniem przesadzili:D

kolos

Postautor: kolos » 12 lip 2017, o 20:30

tak to jest z bankami :/ ja jak już coś to wole pożyczki pozabankowe tam wbrew pozorom są dużo jaśniejsze warunki! z góry wiemy co i jak. no i dostać dużo łatwiej. i szybciej!

kruppssa
Kontaktowanie:

Postautor: kruppssa » 13 lip 2017, o 15:47

Jeśli posiadacie zadłużenie lub je posiadaliście i nadal nie jesteście pewni czy one czasem się nie przedawniło, uległo spłacie to polecam zajrzeć na przedawnienie należności - dobry narodowy system długów w którym sprawdzicie czy istniejecie w bazie !

mirek324

Postautor: mirek324 » 14 lip 2017, o 09:40

a kto go w w polsce nie ma

bartlomiejb

Postautor: bartlomiejb » 18 lip 2017, o 07:09

W takich sytuacjach warto jest starać się o kredyt konsolidacyjny Nie każdy bank takich kredytów konsolidacyjnych udziela. Jednak jeśli mogę coś doradzić to dość dobre oferty w tym zakresie mają:
getin bank
bank pocztowy
oraz alior bank
Mozna sie jeszcze popytać w bankach spółdzielczych

W sieci sa również porównania, które pokażą Wam jak to mniej wiecej wygląda.
Całe nasze nieszczęście bierze się stąd, że nie umiemy sobie sami wystarczyć