PRAWO KARNE UK

kwiatuszek

PRAWO KARNE UK

Postautor: kwiatuszek » 2 wrz 2009, o 14:47

streszcze w skrócie, kto jest zorientowany bardzo proszę o pomoc.
Oskarżylam mojego męza ponad miesiac temu o pobicie i gwałt. Został aresztowany, ja złożyłam zeznania. Po okolo 2 tygodniach zmieniłam zeznania, bo wycofac niestety ich nie mogłam. Powiedzialam że sklamałam, ze gwałtu nie bylo. Pobicie jednak zostalo gdyz byli inni świadkowie. Moje nowe zeznania poszly do prokuratury, nie podpisałam wówczas pozwoleni na wgląd w obdukcje lekarską, nie będe także zeznawac na rozprawie w pazdzierniku. Główny swiadek także nie przybedzie na rozprawę. Jednak po tym jak zmienilam zeznania policja nie chce mi udzielac zadnych informacji na temat tej sprawy.Nie wiem nawet czy moje zeznania zostały przyjęte przez prokuratora. Teraz moje pytanie: czy mimo wszystko jest jakas mozliwosc abym mogla cos powiedziec w sadzie? Nie chce zeby moj maz poszedl do wiezienia jakie jest więc najlepsze wyjscie z tej sytuacji. Nie proszę o zlosliwe komentarze i uwagi lecz o jakas radę osób które maja pojecie na temat prawa karnego w wielkiej brytanii. Z góry dziękuję

majusia

Re: PRAWO KARNE UK

Postautor: majusia » 8 lip 2010, o 16:58

Jeśli możesz proszę napisz mi jak skończyła się Twoja albo Twojego męża sprawa .Jesteśmy rodzicami chłopaka ,który jest o to samo oskarżony .

Monik1278

Postautor: Monik1278 » 16 lut 2013, o 13:24

Witam !
Mam takie pytanie moj mąż został aresztowany w Holandii i transportowany do polski ... Przebywa w AŚ już ponad miesiac ... Sprawy w sądzie są już zakończone ma dwa wyroki z tego co wiem to po miedzy jednym a drugim według prawa europejsskiego ma prawo na wyjscie na wolnośc na 40 dni ?? ... Czy to prawda ?? Nie chca mu udzielić takich informaci w areszcie czy mają prawo tak robić ?? Bardzo proszę o pomoc i odp ..

Razaali1

Postautor: Razaali1 » 18 wrz 2014, o 12:10

A co Ci da Polski Konsul???

Uderzaj do niemieckich prawnikow...
Sign up with pass-4sure.info for getting incredible online wikipedia courses exam and Princeton University We also provide best EMC and selftestengine with guaranteed HITACHI

dynda

Postautor: dynda » 19 wrz 2014, o 10:04

też mi się wydaje, że tu w grę już wchodza niemieccy prawnicy a nie stricte konsul